Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak mert mindig...

Mit csináljak mert mindig pörgök már szinte kapkodok, éz ezáltal úgy érzem, hogy hozzám képest mindenki csak szöszmötöl és húzza az időt és ettől mindig be vagyok feszülve?

Figyelt kérdés
ma 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz, ez idegrendszeri/pszichés probléma.
ma 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek az okát kellene megkeseresni, esetleg szakemberrel. Addig is:

Mióta tart ez nálad? Tudod ennek a kezdetét valamilyen konkrét eseményhez, időponthoz kötni? Vannak hobbijaid, amikkel ki tudsz kapcsolódni, inkább passzív módon?

ma 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem én írtam ki a kérdést
ma 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg le kellene lassítani kicsit, csak több a feladatom mint amennyit meg tudom oldan. Kávézok, hogy ne legyek betompulva este se. Biztos ez is kihatással van az egészre.
ma 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Adj magadnak pihenőt. Ha túlterheled magad, az senkinek se jó.

Azért meg, mert más szöszmötöl, pláne ne hajtsd túl magad, mert csak rádtolnak a lusták még több melót.

ma 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudatosan kell leállnod a felesleges pörgéssel. Gondolj arra, hogy másokat zavar.

Nálunk is van egy kollaganő (konyhán dolgozunk), aki folyamatosan kapkod, nagyon gyorsan akar dolgozni. A vége általában katasztrófa. Én is pörgök, ha kell, mert mondjuk nagy a forgalom. De ha nem kell, akkor lazábbra veszem, ez nem jelenti azt, hogy lassú vagyok.

ma 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lazits.
ma 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!