Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ezzel a baj?

Mi ezzel a baj?

Figyelt kérdés

Egyetemen vagyok, a tanulás mellett a dugás számomra a legfontosabb.


Minden napra általában keresek magamnak valakit.


Igazából ezzel töltöm az összes szabadidőmet.


Otthon elmeséltem, a szüleim, de még a haverjaim is kiakadtak.

Miért?



ma 11:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Pluszban még annyi, hogy a tanulmányaim nagyon jók, szóval ezért sem értem.
ma 11:45
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj. Úgy éled az életed, ahogy akarod, hisz jogod van hozzá. Viszont másoknak meg a véleményükhöz van joguk, egyszerűen nem egyezik az értékrended a szüleid és haverjaid értékrendjével.
ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
A magánéleted ezen részét tarts meg magadnak, ők nem kíváncsiak erre, nem ilyen beállítottságúak/korúak. Vagy mondd el nekik úgy, hogy számukra is befogadható legyen.
ma 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is kiakadnék, ha valaki ezzel jönne. Mégis mi közöm hozzá?:D
ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

“-Mi a hobbid, kisfiam?”

“Dugok”


wtf

ma 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azon akadnék ki, hogy a szexuális életed nem tartozik rám, akár a haverod, akár a szülőd vagyok.


Amúgy szerintem ez is kamukérdés.

ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Mi ezzel a gond? Éld ki magad, de ne válj szex függővé, ha normális kapcsolatot akarsz majd. Fokozatosan csökkentsd, pl heti 3 csajt dugsz meg.
ma 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért kell ezt bárkinek elmesélni??? A szex magányügy, csak rád meg a csajra tartozik, akivel éppen csinálod.
ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem én tukmáltam rájuk ezt az információt, ők kérdezték hogy miért nincsen barátnőm, vagy legalább miért nem próbálkozok. Én erre elmondtam az igazságot, ebből lett a csörte.
ma 13:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Biztos nem kommunikáció szakon vagy, ha jobban nem sikerült megfogalmaznod az igazságot xD Mondhattál volna valami ilyesmit:

Jelenleg még túl fiatalnak érzem magam az elköteleződéshez, ezért nem szeretnék párkapcsolatot, csak megélni a fiatalságomat.

Helyette komolyan valami ilyesmit mondtál?:

Azért nincs, mert minden nap mással dugok. XDXD

ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!