Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A jelenleg körülöttetek levő...

A jelenleg körülöttetek levő emberek hány százaléka érdektelen a számotokra? Azt értem ezalatt, hogy nem számítana, ha eltűnne az életetekből.

Figyelt kérdés

Nem köt hozzá érzelmileg szinte semmi, benne van az életetekben, azért, mert. De nem számít egyáltalán, nem szoktatok rá gondolni, nem keresitek a társaságát, nem rendítene meg a halála.

Vagy fordítva: mennyi az, aki egyáltalán érdekel, vagy befolyásol, szerepet játszik, szereted?

Nézhetjük irl-ben, vagy akár a fb-ismerőseitek közül is.


ma 07:36
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Kb 1000-ből 998-999 teljesen... soha eszembe se jutnak. Párom meg nem érti miért nem beszélek részletesebben a napomról és hasonlók 😃

Nagyon ritkán találkozom számomra érdekes emberekkel

ma 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Érdekféle kqpcsolataim vannak csak. Érzelmi alapu nincs. (Kivéve 1 fő)
ma 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Egyetlen ember van az életemben, aki igazán számít. A többi érdektelen.
ma 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
99%. Azaz 1 is csak azért fontosabb, mert macerás lenne, ha lelépne, ugyanis családtag. Amúgy nem érdekel senki. Én se hiányoznék senkinek... 🤷
ma 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Senki sem érdektelen. Mindenki hiányozna, családtagok, barátok, munkatársak is. 5 ember biztosan van, akik nélkül nagyon rossz lenne és minden más lenne.

Nyilván a körülöttem lévő idegenek vagy akiket csak látásból ismerek, azok nem. Őket is sajnálnám, de az nem változtatna az én életemen.

ma 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Tele van az életem ilyen emberekkel, a tágabb értelemben vett család is olyan, hogy a nagy része kicsit sem érdekel, magamtól eszembe se jutnak, nagyrészt csak az elvárások miatt kontaktolok velük néha.

Férj, gyerekek, szülők, testvér, meg úgy kb egy kezemen megszámolható mennyiségi barát érdekel ténylegesen.

ma 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
Kb. 5 ember érdekel, a többi nem izgatna, ha eltűnne.
ma 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akik olyanokat mondanak, hogy 1000ből 998-999 meg összesen 1 ember érdekli... ők elolvasták a leírást? Értem, hogy van párotok és gondolom ő az az 1 ember, de se caládtagok, se barátok? Vagy ők nyugodtan meghalhatnak?


Származási családom 5 fő

Saját családom 2 fő

Párom családja (legyenek akármilyen bosszantóak néha:D) 5 fő

Barátök, közeli kollégák kb 15-20 fő


Szóval mondjuk azt, hogy kb 30-35 fő az, akiknek az elvesztése komolyan megérintene. Hogy ez hány százalék, azt nehéz kiszámolni, tekintve, hogy nem tudom listázni az összes ismerősömet. Facebookon kb 400 ismerősöm van, de pl az említett 30-35 főből nem mind van köztük, szóval ez így nehézkes.

ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8- eltaláltad, se családtagok, se barátok nincsenek.
ma 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát az léeg szomorú :/
ma 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!