Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy telt a napotok?

Hogy telt a napotok?

Figyelt kérdés
És az estétek?

ma 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól, mindjárt kezdődik az Árulók xD
ma 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Munkában dugóban ültünk, füvet nyírtunk majd dugóban ültünk az autópályán. Hazamenet lekéstem a buszt, ezért bementem egy kocsmába ,ahol egy új embert ismertem meg és sok mindenről beszélgettünk eközben megittam három sört. Most értem haza, és azon gondolkozom mit fogok nézni, vagy elmenjek sörért.

Átlagos nap.

ma 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Megvertek és megloptak.
ma 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól. Munka, utána itthon főztem, közben neten híradót, majd sorozatokat néztem, megetettem a kiskutyánkat, játszottunk:), aztán olvastam ( jelenleg Stephen King uj kötete van soron:), majd megint sorozatnézês + vacsi.

épp most jött haza a férjem, szóval elmegyünk zuhanyozni. Utána még megnézem az Árulók- Gyilkosság a kastélyban-t, meg kijött a Law &order új évada szóval azt is elkezdem. Közben a férjem megvacsizik. Utána lassan megyünk ágyba, mert holnap megint munka. Szombaton úgy tervezzük elmegyünk biliárdozni, meg sétálni egyet:)

ma 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A du. órákig átlagos, utána kezdődött egy nagyobb fizikai munka, majd otthon is folytatni a munkahelyi feladat egy részét.

Lassan leállok végre, azért vagyok kicsit itt.

ma 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!