Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy telt eddig a mai napotok?

Hogy telt eddig a mai napotok?

Figyelt kérdés
Mit csináltatok/csináltok? Hány órakor keltetek fel? Mit reggeliztetek és ebédeltetek? Jó kedvetek van-e? Van-e bármilyen fájdalmatok (testi vagy lelki)?
2023. jan. 4. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
10 kor keltem, rendeltem pizzát. Kedvem olyan semmilyen.. olyan döglött menyét feeling. Egyenlőre mozizok a gyakoris veszekedéseken aztán végignézem az alien összes részét. Fájdalmam az van de úgy mindenhol a kislábam ujjától kezdve a fejem tetején lévő csakra kisugárzásig mindenhol.
2023. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ohh 10-kor kelni irígylésre méltó. Meg a pizza is. 😊
2023. jan. 4. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
9-kor keltem, ittam egy kv-t és ettem két tojást, aztán elintéztem egy ügyet, vettem egy vércukorszintmérőt magamnak. Nincs most testi fájdalmam, migrénes szoktam lenni, de télen általában nyugi van. Hosszú évekig voltam depressziós, de most magától oszlani kezdett az egész, remélem ez a folyamat tovább is tart, és nem is esek vissza majd. Nem értem mi az oka, csak úgy spontán javult.
2023. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
troger tré mert jövő héten megyek dolgozni
2023. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!