Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Duci emberek, ti jól érzitek...

Duci emberek, ti jól érzitek magatokat a bőrötökben? Miért/Miért nem?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi lennék, hogy kire mennyire van negatív hatással a túlsúly. Én is túlsúlyos vagyok, de nem hiszik el a körülöttem lévők, hogy én így is jól érzem magam.

ma 16:03
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Voltam relatív kövér. 175 centimhez 95 kiló férfiként. Sokkal rosszabbul éreztem magam, mint most. Jelenleg 75 kg vagyok, ez már önmagában 20 kg, de le kellene fogynom még vagy 5-10-et amellett, hogy izmot építek.
ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Én tényleg csak duci voltam, 170 cm 80 kg. Utáltam tükörbe nézni. 58 kilóról híztam fel. Utáltam, hogy nem önmagamat látom a tükörben. Összeszedtem magam lelkileg, hogy nem mehet tovább. Sport, diéta és most 60 vagyok. Még két kilót le akarok adni, de már most is jól érzem magam a bőrömben.
ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

130 kilóról fogytam 75-re, és ég és föld, annyival jobban érzem magam.

Kövéren is úgy gondoltam, hogy jól érzem magam úgy is, csak akkor nem tudtam, hogy milyen nem kövérnek lenni.

Hát milliószor jobb.

ma 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
120kg vagyok, rühellem. 10 éve akarok lefogyni. Azóta nem tudom rávenni magam.
ma 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Egész életemben csúfoltak a soványságom miatt (30 évesen is 184 cm 65 kg voltam). Most 120 kg vagyok, sokkal jobban érzem így magam, ha meglátom, hogy elkezdenék fogyni, elkezdek zabálni.

Jó azért azt tegyük hozzá, izom is van, 10 éve edzek is.

ma 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!