Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy hasonló...

Miért van az, hogy hasonló vagy kevesebb végzettséggel rendelkező ismerőseim, menőbb, jobb pozíciókban dolgoznak fiatalabbként, meg a megosztásaik alapján sokkal sikeresebbek az életben, karrierben, kapcsolataikban?

Figyelt kérdés
Itt vagyok harminc évesen férfiként, van egy tavkapcsolatom, akit két hetente látok, bár van egy közelesen fizető munkám, nem látom magam sehol 5 év múlva, nem tudom mit hoz a holnap és csak rövid távban tudok gondolkodni. Konkrétan frusztrál, ha felmegyek a Linkedinre, s azt látom, hogy a korsoztalyomból sokan mennyivel sikeresebbek. Én meg jó ha 5 mondatot tudok mesélni a munkámról, magánéletemről

tegnap 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Mindenki a saját tempójában halad.
ma 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Részben tehetségbeli, képességbeli különbség (a szociális készségek nagyon fontosak), részben szetencse is. De jelentős részben az erőfeszítéseiden múlik. Te mit tettél az elmúlt évben, hogy többet érj a munkaerőpiacon? Továbbképezted magad, tanultál új nyelvet stb? Kerested a lehetőségeket? És ami nagyon fontos: van annyi anyagi tartalékod, hogy egy várhatóan jó, de kissé kockázatos új munkát elvállalhass, a régi biztosat feladva, kockáztatva, hogy végül pár hónapra bevétel nélkül maradsz?
ma 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!