Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikortól lesz valaki nárciszti...

Mikortól lesz valaki nárcisztikus és meddig "csak" önbizalomhiány az ilyen viselkedés?

Figyelt kérdés

Nagyon ragaszkodó, irreálisan korán szerelmes és rajong. És állandóan visszaigazolást vár. Dícsér, vagy megjegyzi, hogy jól érzi magát velem és ha nem reagálok azonnal, hogy én is kedvelem őt, akkor rákérdez, hogy "ugye te is kedvelsz?". Számomra ez nagyon kellemetlen. Azért is, mert olyan érzést kelt, mintha kierőszakolná a szeretetemet. Szerintem ennek magától kellene jönnie.

Tudom, hogy nincs sok önbizalma, mert sok visszautasítást kapott, de gyakran olyan érzésem van, mintha ezen túl, vagy ebből kifolyólag a nárcizmus enyhébb tünetei jelen lennének nála.


ma 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért vagy vele?
ma 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hahó?
ma 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem nárcizmus csak alacsony az önbizalma. Jó hallani a dícséretet. Én is hasonló vagyok. Gyerekkoromtól kezdve mindehol bántottak és megaláztak, így nekem szükségem van arra, hogy dícsérjenek. Szerintem az adott illetőnek is.
ma 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megerősítést vár kedveled-e. És igen ez csak önbizalomhiány a nárcizmus ennél durvább dolgokat provokál.

De ha te nem kedveled őt nem kell vele lenned.

Ha kedveled meg beszélhetsz vele normálisam arról, hogy számodra gyorsan haladtok te még nem tudod ilyen hamar kifejezni az érzéseidet meg kötődni máshoz kell hogy kicsit jobban megismerjük egymást emlékeket gyűjtsünk. Szeretném ha te is jobban megismernél engem és nem rajonganál úgy értem

ma 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!