Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy valaki...

Volt már olyan, hogy valaki kölcsön akart kérni valamit, de te nem tudtál adni, s aztán ez az illető megsértődött ezért?

Figyelt kérdés
Nem is annyira pénzt, hanem inkább ilyenek, hogy mondjuk gyógyszert, vagy az autódat, vagy valamilyen szerszámot stb. És azért nem adtál mert neked sem volt éppen, vagy másnak adtad vagy javították. Mégsem értette meg a kölcsön kérő és inkább megorrolt. Volt ilyen?
ma 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt hogy kölcsönkértek valamit ami pont volt otthon, de nem adtam. És megsértődtek. Ez van
ma 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Normális a környezetem.
ma 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszként sok ilyen kihasználós "barátnőm" volt. Addig voltunk haverok, amíg kellett neki valami.


Volt olyan is, hogy kipicsogta, hogy adjak neki valamit kb ingyen, mert szegény rászorul, nincs téli cipője. Odaadtam kétezer forintért. Három nap múlva meghirdette a Facebook marketplacen huszonötért. Szóval nem kell mindog adni az ilyennek.

ma 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Igen, volt. Ez őket minősíti. Ált. azért sértődnek meg, mert már előre elgondolták, hogy te kérdés nélkül igent mondasz, nem volt B vagy C opciójuk és megmagyarázzák maguknak, hogy miattad vannak sz.ban.
ma 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!