Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kettő közül melyik típusú...

A kettő közül melyik típusú embereket kedveled inkább: a közvetlenül haverkodókat vagy a távolságtartóbb személyeket?

Figyelt kérdés
Az alaptermészete lehet mindegyiknek ugyanaz, tehát lehet hogy viccesek, de amíg az egyiket akár túl közel is engeded magadhoz, a másikat soha nem fogod úgy megközelíteni. Nyilván nem lehet itt sem általánosítani, de a te személyes benyomásaid alapján melyik a szimpatikusabb?
ma 18:32
A kérdező szavazást indított:
A haverkodós
A távolságtartó
17 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Én sem akarok általánosítani, de a mindenkivel haverkodó sokszor felszínes is, a távolságtartó viszont a megfelelő ember mellett (akit megkedvel, akiben megbízik) kinyílik, sokkal több érzelmet tud adni és sokkal erősebb, megbízhatóbb kapocs lesz.
ma 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
A haverkodósat, ha azonos az érdeklődési körünk. Egy visszahúzódó embert elkerülök, mert ki tudja milyen lelki gondjai vannak, én meg nem vagyok pszichológus.
ma 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Távolságtartó férfi vagyok, de érdekes módon, nagyon sok ember vonzódik hozzám. Viszont én szeretem a hasonlóan komolyabb,de persze az igazi humort értő emberek társaságát.

Ezért nem tudok a haverkodó,túl közvetlen emberekkel egy udvariassági formulán túl többet adni . Megnyílni is csak az igazán mélyérzésű emberek iránt tudok, pedig sok a szeretet bennem.De ezt nem szórom el úton - útfélen.


F

ma 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a közvetlenebb emberekhez vonzódom, valószínűleg azért, mert ez belőlem hiányzik és kicsit irigylem is őket, hogy TUDNAK könnyen kapcsolatot kiépíteni, feszengés és görcs nélkül ismerkedni.
ma 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A közvetlenebbeket, mert komfortosabban is érzem magam a társaságukban, illetve én is inkább ebbe a csoportba tartozom, mint a távolságtartóba.
ma 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!