Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az olyan emberrő...

Mit gondoltok az olyan emberről, aki nagy hangon kijelenti, hogy csalódott valakiben, többé látni sem akarja, de aztán pár nap múlva meg megy pedálozni neki?

Figyelt kérdés

Tehát elhordja őt mindennek, kígyót-békát szövegel róla, hogy hatalmasat csalódott, mostantól az ellenségének tekinti, meg ilyenek. De aztán rá nem sokkal meg megy kuncsorogni, hogy "Figyu nem úgy gondoltam, felejtsük el!".

Velem játszották már ezt meg, plusz a Facebookon is kitörölt, és levette a profiljából a fotókat, amiken rajta voltam. Aztán később jött, hogy beszéljük meg a dolgot, és láthatóan csodálkozott, hogy nem akarok vele szóba állni, mivelhogy tudomásul vettem az általa korábban mondottakat, és tartom is hozzá magamat. Ennek már nyolcadik éve, és azóta is így viszonyulok hozzá.

De láttam ilyet ismerősöknél is, ők ellenben megpuhultak és kibékültek.

Ti mit gondoltok az ilyen emberekről? Nem képmutató ez a viselkedés?



szept. 29. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyenben részem. Szerintem az ilyen emberek impulzívak, meggondolatlanok és nem igazán tudnak az érzéseiken, érzelmeiken uralkodni. Így következik be, hogy olyanokat mondanak, amik a kérdésben is szerepelnek. Aztán, mikor lenyugszanak, és/vagy megérzik, megtapasztalják a másik ember hiányát, elgondolkodnak azon, mit is tettek.
szept. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
Az ilyenre mondják, hogy segget csinál a szájából. Ismerem a fajtát, kerülöm mint a pestist. Nincs kapacitásom mások játszmázásait elviselni, hogy most épp sértődős vagy nyalis kedvében van-e épp. Menjen az ilyen a búsba.
szept. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem annál az ismerősömnél, aki ezt megjátszotta velem, többek közt haszon alapú utólagos megfontolásról is szó lehetett. Rájött, hogy többet veszít, mint nyer azzal, ha kizár az életéből. De késő bánat. Azóta is eszi, amit főzött.
szept. 29. 11:29
 4/6 Metionin ***** válasza:
Igen, hozzám is kuncsorogta vissza magát mind, aki ilyen volt. Persze akkor, amikor kellett volna valami.
szept. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4: És hogy reagáltál?
szept. 29. 11:49
 6/6 Metionin ***** válasza:
Elküldtem őket a fenébe. Találjanak maguknak másik balekot (és amúgy szomorú, de mindig találnak).
szept. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!