Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben változtál?

Miben változtál?

Figyelt kérdés

Hány éves vagy most régen mi érdekelt,most mi foglalkoztatt.


Van-e hobbyd és mi az ?



ma 12:09
 1/4 anonim válasza:

47 éves vagyok.

Régen szerettem motorozni,horgászni.

Ma már nem érdekel semmi,igazából már rég bele vagyok fáradva az életbe.

Őszintén szólva nekem elég volt ebből ennyi,tudom hogy ez a legtöbb embernek szörnyen hangzik,de remélem nem leszek hosszú életű,nem is tudom mi lenne velem ha 70 évig kéne élnem,igazi büntetés lenne.

ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35 vagyok, régen videójátékoztam napi 8-10 órát, ma inkább magamat fejlesztem, vállalkozásomat építem, feleségemmel, gyerekeimmel töltöm az időmet.
ma 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanazok érdekelnek mint gyerekkoromban is, csak annyi hogy nem tetszik sok újabb szabály, más dolgok viszont jól jönnek a technikai újítások közül. De van ami miatt sok minden megváltozott amit szerettem, már nem ugyanaz mert mások a feltételek.
ma 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

42 vagyok, régen az autók nagyon érdekeltek, úgy kb. 2006 óta nem igazán. Ma azon agyalok évek óta, hogyan tudnék munkahelyet változtatni.

Hobbim régen is-, ma is a kerékpározás.

ma 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!