Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek extrovertált?

Hogyan legyek extrovertált?

Figyelt kérdés

19 éves ferfi vagyok. Introvertáltnak tartom magam, mivel eléggé csendes vagyok, és a barátkozás skill kimaradt belőlem teljesen. Nem tudok témát feldobni beszélgetésben, ha válaszolok akkor röviden és kínosnak érzem a beszelgetést. Párkapcsolatom nem volt, valszeg nem is lesz.

Már gondolkoztam azon is hogy ha engem nem szeret senki akkor legalább a pénzemért legyenek velem, de ezt se tartom jó megoldásnak…

Jelenleg elég jó helyen dolgozok közel fél milliós fizuval, aminek örülök, de nincs kivel vagy kire elköltenem, pedig ha lenne barátnőm akkor mindent megadnék neki ami tőlem telik.

Az a gond hogy már kezdem feladni az életet is eléggé egyhangúak a napok és nincs minek örülnöm. Egyedül a családom tart életben ha ők nem lennének akkor én se.

Van bárkinek ötlete hogy és mit változtassak, vagy hol kezdjem el az egészet?


tegnap 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Kitartást!! Én pár hónap leforgása alatt lettem introvertáltból ambivertált majd extrovertált. Én ezt úgy értem el hogy sok emberrel vettem körbe magam, az osztálykirándulásokon nem bújtam ki a csoportos tevékenységek alól és a suliban is igyekeztem sokat beszélgetni az osztálytársakkal, évfolyamtársakkal. Régen mindig leszívott a társas élet de mostmár feldobódok tőle, az emberek energiát dobnak rád úgy hogy észre sem veszik, csak be kell fogadni 🥰 semmi kényszer, semmi erőltetés, csak légy laza és közvetlen. Mellesleg elmondanád légyszi akár privátban, hogy hol/mit dolgozol? Én is munkakeresésben vagyok és csak érdeklődni szeretnék 😊
tegnap 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy hiszen introvertált vagy. Ez van. Fogadd el.
tegnap 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Az, hoyg valaki itrovertált vagy extrovertált, vele született tulajdonság, megváltoztatni nem lehet.

Viszont az introvertált NEM azt jelenti, hogy valaki gátlásos, vagy nem rendesen szocializált - nálad pedig ez van.

tegnap 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
19 évesen fél millás fizu :D jól nyomod..ha nem kamu
tegnap 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne valogass. Az extrok mindenkivel jol tudják érezni magukat a nyugdijas oregnénivel is meg a nàrci főnökükkel is cegvezetokkel is, köztük meg az értelmiségiekkel is (orvosok ugyvedek rendőrök), meg az aljanéppel is (drogosok csövesek bűnözők), mert elfogadók.


Tok jót elcsacsognak bárkivel bármikor, igy mindenki szereti őket szoc.hálójuk végtelen nagy.


A megfigyeléseimnek ez az eredménye.

Es itt jottem rá arra miert nem leszek én soha extrovert. Nekem ez nem megy.


Nezd meg akiknek van 1000 ismerőse. Es abbol te hánnyal állnál szóba vagy érdekekne..

tegnap 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!