Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért bunkó paraszt...

Az emberek miért bunkó parasztok általánosságban?

Figyelt kérdés

szept. 26. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Te például miért vagy az kérdező? Ha már így általánosságban érdeklődsz.
szept. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Mert a szüleik és a környezetük is az.
szept. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki lehet paraszt, mert vannak népcsoportok, amelyeknek tagjai nem végeznek fizikai munkát.
szept. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Irigység az oka
szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Hadd találjuk ki. Valaki meglökött az utcán, és most egy 13 éves gyerekhez méltóan az egész civilizációt megutáltad. Szar lehet neked.
szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Első: Sztem a kérdésem nem bunkó, de általánosságban néha jól esik. Néha jó visszaadni azoknak, akik ugyanúgy viselkednek másokkal, mint velem.

Utolsó: 18+-os vagyok, és nem emiatt írtam ki a kérdést. De szerintem gáz, ha vki fellök bocsánat kérés nélkül. Puszta taplóság!

szept. 26. 18:01
 7/9 A kérdező kommentje:
Mint helyett vagy akart lenni. Bocsi a helyesírási hibáért.
szept. 26. 18:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Általánosságban nem bunkók az emberek. Akik meg igen, azok frusztráltak, megfáradtak, kiégtek, valami nem stimmel az életükkel, vagy saját magukkal van gondjuk, aztán ezt az egészet így vezetik le. Másokon.
szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tanult tehetetlenség; nagyképűség (többnyire a nagy semmire); tanulatlanság; nincs felelősségérzetük semmiért/senkiért sem; önzőség miatt; nincs megfelelő realitásérzésük önmagukra vonatkozóan; önbizalomhiány, ami így csapódik le; nem önazonosak magukkal>vágyvezérelt gondolkodásúak.
szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!