Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az baj ha ott akarom hogyni...

Az baj ha ott akarom hogyni az egyetemre, hogy ketkezi melós legyek?

Figyelt kérdés
Valami olyan meló kene amivel nem eroltetem meg az agyam.

ma 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem baj, mert az egyetem végigcsinálása eléggé építi az ember, barátságai lesznek, kapcsolatai.


Ami jó irány lehetne, hogy közben elkezdeni valami kétkezi munkát csinálni, amiből lehet vállalkozás, és akkor az egyetemi kapcsolathálóból lehet majd jól fizető ügyfélköröd.

ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem baj.
ma 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
83%
Nem mindenkinek való az egyetem, csináld ami téged tesz boldoggá.
ma 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem baj. Neked lehet az. Ha már elkezdted végig vihetnéd és legalább lenne opciód. Hidd el, sok kétkezi munkás örülne ha lenne talonban egy diploma és tudna váltani ha kedve van.
ma 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
87%
Köszönöm kérdező a halálos fenyegetéseket!
ma 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Attól is függ szerintem, hogy mennyi időd van még hátra az adott képzésből. Ha most kezdted és rájöttél, hogy nem ez a te utad, akkor értelemszerűen ha nem akarod, nem kell erőltetni. Ha a közepén-végén vagy valaminek, azért érdemes lehet a diplomát megszerezni, nem feltétlenül kell utána az adott szakterületen maradni.
ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
#5 Akkor nem csak nekem írt az agyhalott.
ma 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mirol van szo, de en senkinek nem irtam semmit
ma 18:10
 9/12 anonim válasza:
81%

#5,#7 én is kaptam! >:'DD

"K*rva any*dat te g*ci éhezem ezért hagyom ott. Vagyok annyira okos, hogy elvégezzem. Pusztulj"-írta a költő. Megesik egyébként hogy valaki a kérdezőnek adja ki magát mert konfliktust akar szítani, mivel ez egy anonim oldal ugyebár. :// #3-as voltam.

Egyébként tényleg nem mindenkinek jön be az egyetemi élet, nekem sem jött be. 2. félévkor otthagytam, mert rájöttem hogy ez nem az amit kezdeni szeretnék az életemmel. Most egy kedves kis virágboltban dolgozom és ténylegesen boldog vagyok, azt csinálom amit szeretnék végre. Számomra kényszer volt odajárni. 22l

ma 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Kétkezi munkát 50 évesen nem fogod bírni, szellemi munkát meg 70 évesen is lehet végezni.
ma 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!