Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az baj ha értelmis...

Szerintetek az baj ha értelmiségi helyett kétkezi melós akarok inkább lenni?

Figyelt kérdés

Erre nem rég jöttem rà, sajnos már egyetem alatt,de az nem nekem való, szerintem ott hagyom

19/F



aug. 6. 03:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%

Végezd el az egyetemet, amit elkezdtunk azt illik befejezni. Ha az megvan, utána még ott az egész életed hogy kétkezi munkás legyél.

És nem; nincs abban sem semmi rossz, de ne megfutamodásból válaszd.

aug. 6. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Ezzel is sietned kell, mert már a robotok a spájzban vannak.
aug. 6. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem baj.
aug. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%

1# amit elkezdtunk azt illik befejezni


Ekkora baromságot... szóval az ember évek alatt sem gondolhatja meg magát, vagy mivan?

Vagy ha a kaját már nem bírod, akkor is hányásig eszed magad, ugye?

Gondolom az öngyilkosságra is ez a válaszod, nem?

_________________________________


Nyugodtan legyél kétkezi melós, nem fogsz rosszabbul élni, mint egy diplomás.

CE sofőr, víz-gáz-villany, sorolhatnám, mindegyik kaszál. Aztán mennyit is keres egy tanár? Röhej.


Nekem érettségim sincs, de van hitelmentes házam és nem rég múltam 30.

aug. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%

Ja és hagyjuk az értelmiségi dumát...

Diploma = jobb memória. Rengeteg tanult ember teljesen idióta az élethez is. Nem attól leszel értelmes, hogy tudsz történelmi dátumokat, vagy pengén fejted az egyenleteket.

aug. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan!

Majd akkor végzed el az egyetemet, ha megjön hozzá a kedved. 30-40-50 évesek között ülök én is az iskolapadban.

aug. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
5%
#4 Jól vagy?
aug. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
#4 Nemcsak a tanároknak van diplomája. Vannak jól fizető diplomák és ahhoz nem elég a jó memória. Az átlag ember 8 általánossal minimálbért keres vagy annyit sem. A tiéd nem mindennapos eset... Egy jó szakmával viszont tényleg jó LEHET keresni, de ma már az sem garancia semmire. Főleg ebben az országban.
aug. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező vigyázz ezzel az oldallal, mert ide szinte csak akaratgyenge remeték járnak, megcsömörlött élettel. Ezerszer láttam már hogy hogy próbálják szánt szándékkal lehúzniba saját szintjükre azt, aki választás előtt áll, és tanácsot kér (leginkább barátságok/közösségi élet témában, de most épp jelenleg is)


Mit akarsz egyáltalán csinálni? Van konkrét terved, vagy csak szeretsz fantáziálgatni arról, hogy melózol, mert ez áll a legtávolabb a jelenlegi életkörülményedtől? Mi lesz ha az se tetszik? Onnan is menekülni fogsz?


Ha stabil lábakon áll az elhatározásod, akkor menj! Hajrá, sok sikert. Ha viszont félelem/önsajnálat/küzdeni nem akarás van mögötte, vagy csak simán nem viseled jól hogy véget ért a gyerekkorod, és most el vagy veszve, akkor rendesen beteszel magadnak ezzel a döntéssel, és rálépsz a gyenge emberek ösvényére.

aug. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
29%

Nem az a baj, hogy kékgalléros szeretnél lenni, és így munkát végezni, hiszen szakmunkásokra nagy szükség van.

A baj sokkal inkább az, ami ebből következik: a kékgalléros munkakörnek megvannak a maga korlátai és a tapasztalat azt mutatja, hogy a kékgallérosok nem képesek tudomást venni arról, hogy vannak korlátok, próbálják áthágni ezeket és rendszerint fel is sülnek.


Ha kékgalléros szeretnél lenni, az rendben, csak tartsd be a "játékszabályait" a saját magad boldogságának érdekében is.

aug. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!