Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az baj ha értelmis...

Szerintetek az baj ha értelmiségi helyett kétkezi melós akarok inkább lenni?

Figyelt kérdés

Erre nem rég jöttem rà, sajnos már egyetem alatt,de az nem nekem való, szerintem ott hagyom

19/F



aug. 6. 03:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Munkától függ, de jól kereshetsz, illetve attól, hogy valaki két kézi munkás még nem jelenti azt, hogy ostoba lenne az ember.

Plusz: az egyik barátnőm egyetem után ment gyárba dolgozni és nem ő ott az egyedüli diplomás

aug. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%
Milyen határaik lennének már a melósoknak? Persze annak vannak határai, aki segédmunkásként akar megragadni aztán annyi, de egy szakmával lehet vállalkozó aztán ott meg a határok elég tágak. Persze ehhez is tanulni kell, nyilván ha gyári munkára vagy hasonlókra gondolt a kérdező, akkor limitáltak a karrierlehetőségek.
aug. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%
29 évesena nagy élettapasztalattal??? 🤣 Inkább csináld csak meg az egyetemet, utána még elmehetsz kétkezi melósnak, de ha az se tetszik, akkor használhatod a diplomád.
aug. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha piacképes szakmát választ, és jó szakember lesz, akkor maga mondja meg hogy mikor dolgozik és mennyit kér érte. Nyilván, tenni kell érte előtte, de rengeteg 30-as kétkezi munkás van, aki jobban él sok diplomásnál. Szóval ebben a tekintetben ez rendben tud lenni. Csak azért is dolgozni kell ám sokat.
aug. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem baj, de szerintem érdemes elvégezni az egyetemet, és akkor még mindig dönthetsz a kétkezi munka mellett. Nem tudom, milyen szakon tanulsz, az mennyire hasznosítható. Több mérnök barátom is volt, aki szívesebben végzett fizikai munkát, víz- gázszerelést, villanyszerelést, háztartási gép javítást.
aug. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
43%
Azért bírom ahogy lenézik a diplomásokat. :D Jobb memória.. Megnézném hogy végzel el egy villamosmérnök Msc-t.
aug. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen a Te dolgod, a Te egyéni döntésed.

Egyáltalán nem baj, a baj az lenne, ha inkább magadra erőltetnéd azt, amit utálnál csinálni.

aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Ez csak a te döntésed.
aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
58%

5

Egyetértek, nem olyan nagy dolog megszerezni egy diplomát.

De most gondold el, hogy aki ennyire sem képes, az mennyire hülye?

aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
53%

Nem baj.

Talán a párválasztásban lehet emiatt némi gond. De nem mindig... Pl ha két kezi melós barátnőt szeretnél, semmi problem nem lesz. Ha egyetemet végzett valakit, hát, akkor már nem tuti 100.

aug. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!