Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Építkezésen .iért van az...

Építkezésen .iért van az összes melós beállva?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el segédmunkáskodni, és kb összes kolléga be van állva, mondtak hogy majd pár hét és én sem fogok soha jozanon melózni, majd megmutatják hogy kell

aug. 8. 05:16
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*m
aug. 8. 05:22
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ez így van, azóta otthon is iszok mindennap. Ez ilyen szakma, ez van.
aug. 8. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%
Èn irodában dolgozom ès ott is iszunk, akkor hogy is van ez?
aug. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
Èn emeltem meg cementesvödröt de a pálinkás üvegeket gyakrabban emelgetem
aug. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
Pedagógus vagyok, minden nap iszunk a kollégákkal.
aug. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
Mert ott meg lehet tenni, nem jön a portás szondával, és nem is ütsz el senkit, legfeljebb a talicskával. Lényegében félig bulinak tekintik, az más kérdés, hogy tartalmaz-e a mestermű párhuzamosat, merőlegeset, vízszinteset és függőlegeset. Valószínűleg én is innék 1-2 sört ilyen meló közben, pláne nyáron (6-7% felett nekem semmi nem ízlik, alkesz sosem lennék).
aug. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

#6: Egyáltalán nem biztos, hogy bulinak tekintik. Igazából a többség szívből gyűlöli a munkáját, és részben ez is az oka az alkoholizmusuknak: így elviselhetőbb az egész.

Egyébként meg azért a többség egyáltalán nem ilyen...

aug. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
Miért kapnak pirosat akik egy kérdésre elmondják a saját munkahelyi szokásokat?😀
aug. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Szolovjov ***** válasza:
64%
Szabálytalan. Az építőipar fokozottan balesetveszélyes. Ha valaki megsérül, megy a szonda és ha ittas volt kap egy bírságot is, valamint ugrott a 100%-os táppénz. Ha nálam lenne építkezés, naponta kétszer szondáztatnám őket. Ha valaki pozitív, zavarnám is haza. És másnap már nem kéne jönnie. Még józanul sem tudnak rajzot olvasni meg egyenes falat rakni, akkor részegen mire számítsunk?
aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Orvos vagyok, de nemtagadom le csúszik 1-2 házi munka közben, nem szègyenlem mert így jobban vègzem a munkàmat.
aug. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!