Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki meri bevállalni?

Ki meri bevállalni?

Figyelt kérdés
Írjatok történeteket, amiben nem ti voltatok az áldozatok, hanem az elkövetők. Megaláztatok, megloptatok, megszégyenítettetek valakit.

ma 00:08
 1/2 Awatpr0 ***** válasza:
67%

Bevallanám, ha lenne mit. Nem az a típus vagyok, így nincs mit bevallani.

Legnagyobb bűnöm, hogy még évekkel ezelőtt csapattársaim cikiztek egy srácot, de csak beszólogattak neki(kamaszok voltunk) és én is talán szóltam neki pár szót. De igazából arra sem emlékszem, hogy mondtam e neki bármit is. Mindenesetre erre a mai napig emlékszem, és a mű mosolyára. Ezenkívül semmi nem jut az eszembe. Soha nem loptam és szégyenítettem meg senkit.

ma 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Katona Dius ***** válasza:

Volt már, hogy megszégyenítettem valakit, de minden esetben megelőzte valami. Kib@szott velem, átvágott a palánkon, becsapott vagy hasonlók.

Ezeket én sosem bosszú jelleggel, utólag, hanem ott helyben, ahogy kiderült.

Csak úgy szemétkedésből, anélkül, hogy az illető tett volna valamit ellenem, sosem csináltam ilyet.

ma 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!