Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit adtál fel az életben?

Mit adtál fel az életben?

Figyelt kérdés
tegnap 22:40
 1/6 anonim válasza:
87%
Még semmit, de nem sok hiányzik hozzá. Az álmaim, a vágyaim…
tegnap 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én már rájöttem, hogy úgy semminek nincs értelme igazán, mert ha jó is valami, elszáll.
tegnap 22:57
 3/6 anonim válasza:
100%

#2

Igen, tényleg mindig elszáll.

De majd jó lesz, újra. És talán nem lesz vége többé.

tegnap 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent. Feladtam az álmaim, hogy egyszer sikeres Youtuber és streamer leszek. Feladtam, hogy valaha is lesz párkapcsolatom. Feladtam, hogy valaha is intelligens leszek. Feladtam, hogy bármikor is sikerül legyőznöm a lustaságom. Feladtam, hogy valamikor is lefogyok. Feladtam, hogy majd jobban fogok keresni mint minimálbér. Feladtam, hogy megölöm magam, mert túl gyáva vagyok fájdalmat okozni magamnak.
tegnap 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Awatpr0 ***** válasza:
OnlinePókert..Évekig éltem meg belőle, gondoltam milyen jó is otthonról dolgozni, de régen sem tudtam kezelni (hogy nem minden hónapban kapok pénzt belőle) mentálisan és most sem. Igazából az sem segített, hogy állandóan otthon voltam, bezárkóztam, napokig nem mozdultam ki, nem voltak nagyon emberi kapcsolataim, így közös megegyezéssel elváltak útjaink. Kicsit sajnálom, mert bár nem volt könnyű, szerettem sokáig csinálni, jó is voltam benne.
tegnap 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha feladod az álmaid, meghalsz, élve halsz meg

De boldogságot vagy szép halált csak e föld adhat neked

tegnap 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!