Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezzel mit lehet kezdeni?

Ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Túl hamar leszek "szerelmes".

Ha valaki szépen szól hozzám vagy túl kedves ,meghallgat megért ,azonnal érzek iránta valamit.

Nagyon gáz ez az érzés.

De ezen hogyan és mivel tudnék segíteni?

Ha van párom is ez történik velem.


tegnap 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Alacsony önértékelés az oka. Azon kellene javítani.
tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem szereted annyira a párodat. Most ezt így nem bantasbol, de végig olvasni is rossz volt. Nagyon ciki. De tényleg. Nem is értem.
tegnap 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy ciki, de ha nincs párom is ilyen vagyok és mindig is voltam! :/
tegnap 22:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, valószínű a magányosság miatt túlértékelem azt amit nem kéne
tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeretedhiányod lehet.
tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet,túlságosan vágyom a szeretetre,csak olyan jó lenne nem ilyenek lenni :(
tegnap 22:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Kicsit ismerős, bár nekem azért egy normális pár mellett nem volt ilyen.

Szerintem is önbizalomhiány állhat a háttéren, mindig megerősítést vársz mindenkitől, amiért "hálából" belezúgsz abba, aki ezt megadja neked...

Amúgy valószínűleg ilyen esetekben az aktuális párod is csak valami hirtelen fellángolás gyümölcse lehet, aki csak az első időszakban tűnhetett jó választásnak, utána már érzed, hogy nem az igazi, csak nincs meg benned a kellő elhatározás, hogy szakíts, amíg nincs egy új préda.

tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!