Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyanok akik még...

Vannak olyanok akik még 2024-ben is rettegnek a Kovidtól? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
ma 19:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Mondjuk, megint járvány van. 5 napja kínlódom vele. Igaz, nem olyan, mint 2 éve, de van.
ma 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
Nem rettegek, de nem szívesen kapnám el, mert anno 2 hetet a kanapén feküdtem vele :D Nekem egy sima nátha is elég lenne, azzal is ellennék itthon egy hetet tp-n, de legalább tudnék mellette rendesen pihenni, hobbizni itthon stb.
ma 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Ugyanazért, amiért sokan félnek bármilyen betegségtől: idős embert ápolnak, félnek attól, hogy táppénzre menjenek, krónikus betegek, érzékenyek a légúti megbetegedésekre stb.
ma 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%

Abszolút nem! És hálás lennék, ha kimaradhatnák a hisztériából, de aki akarja oltassa magát literszámra, csak engem hagyjon békém!

Ha be van oltva es az oltás jó, remélhetőleg megnyugszik, es nem foglalkozik azokkal akik nem oltatnak!

Ha meg oltottan is félnie kell, akkor mi értelme az oltásnak? Nonszensz

ma 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
#4: az, aki nem hagy ezzel békén, itt van velünk a szobában?
ma 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
Mindenhol van ilyen, iranyítható zombi, akinek ha azt mondanák ma, hogy az oltatlanokat ki kell végezni, megtenné, mert a média mondja
ma 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Abszolút nem! És hálás lennék, ha kimaradhatnák a hisztériából, de aki akarja oltassa magát literszámra, csak engem hagyjon békém!

Ha be van oltva es az oltás jó, remélhetőleg megnyugszik, es nem foglalkozik azokkal akik nem oltatnak!

Ha meg oltottan is félnie kell, akkor mi értelme az oltásnak? Nonszensz



Full igazad van! Azért kérdeztem meg a kérdést, mert elkezdtem maszkos embereket látni nagyobb áruházakban, és egyszerűen nem fér bele a fejembe hogy mi a franctól félnek? Még mindig nem haltunk pedig elég sokan nem fogadtuk testünkbe az ő "szent' orvostudományuk szennyét !


Mellesleg, én is átestem rajta már egy párszor.... Egy egyszerű, nyanvadt nátha az egész! Gyerekként az influenza sokkal jobban meggyötört mint ez a túró ....

ma 20:02
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, apám a kertbe sem hajlandó kimenni szájkosár nélkül a mai napig sem, teljesen egyedül maszkban gereblyézik. Sőt, még a tetőre is abban megy, pedig ott aztán szó szerint a madár se jár mifelénk. Hogy miért? Mert három agysejtnél több nem jutott neki.
ma 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk a maszk szerintem jó dolog és nem csak a Covid ellen, hanem úgy alapból, mondom úgy, hogy én nem hordom, nem is tervezem, de sokan azért veszik fel, mert ők maguk betegek és nem akarnak fertőzni, ez tök szuper. (Én itthon maradok betegen, de akinek mennie kell, az jó, ha figyel másokra.) Másoknak meg annyira szar az immunrendszere, hogy minden szart elkapnak. Engem nem zavar, ha mások hordják.
ma 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
7 es, én a maszkos emberektől félek, az együgyű juhaktól! Na ezektől rettegek es hogy mire fogják őket rávenni az oltatlanok ellen! Itt a veszély!
ma 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!