Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Történt olyan, hogy valakivel...

Történt olyan, hogy valakivel nagyon jóban voltatok, aztán egy pillanatban minden megváltozott és nagyon rosszban lettetek? Ha igen, mi volt ennek oka?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy ő orrolt meg, vagy te rágtál be, és az is, hogy volt-e vagy nem volt ennek különösebb oka. A kérdés az, hogy egyik pillanatról a másikra ellenkezőjére fordult a kapcsolat.
ma 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Olyan volt csak, hogy meghallottam hogy kibeszél gúnyol, vagy más esetben irigyek rászállnak a pasimra, vagy kolcsonkérnek dolgokat amiket soha nem adnak vissza stb.


Szoval nekem csak olyan volt eddig, hogy csak en hittem azt nagy naivan hogy jóban vagyunk, aztán kiderult hogy a másik speciel nem igy gondolja.

ma 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, hogy két barátom a hátam mögött közösen megbeszélve lerázott egy hazugsággal. Nem akartak velem lenni.
ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Neked mi az oka kérdező?
ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Igen van ilyen, főként munkahelyen.

Az oka, hogy csalódtam benne.

Megbeszélünk valamit és nem tartja magát hozzá, kellemetlen helyzetbe kerülök miatta, nem a valóságot mondja stb...

Hiába csapaunka egy munkahely, ritkán lehet számítani másokra.

ma 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálam ez érdekesen alakult:

Volt egy kollégám, akivel 1,5 évig dolgoztam együtt. Kb. a 1,3. évben volt vele egy álmom. Én általában ritkán álmodom, de ha igen, akkor azok inkább figyelmeztető álmok. Amikor álmodtam vele, felfigyeltem, hogy mintha sunyítana valamiben, ellenem cselekszik. Ez ki is derült az 1,5. évben, úgyhogy azóta nagy ívben kerülöm.

Azért is durva számomra, mert igen: nem vagyok tökéletes én sem, de "ez" egy vallásos személy volt, aki mégis kettős játékot játszott. Bár a mai világot nézzük, akkor nem feltűnőek az "ilyenek":).

ma 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Történt. Hát ma is kb. erre a sorsra jutott a dolog. Úgy ér véget, hogy felidegesít aztán én beintek. Mert nem veszi magát észre, mert egy érdektelen aki szarik a fejemre alapjáraton, meg nem kérdezné hogy én hogy vagyok. Egy db kérdést nem enged el, ha 2 napig folyamatosan beszélgetünk, kizárólag róla és nem kérdezné meg, hogy te mit csinálsz?? De azt se bánja mondjuk ha nem beszélünk. Kár az időmet rá pazarolni, én vagyok a hülye ilyenekkel foglalkozok e! Na de akkor se keressen, amikor éppen annyira megunja az életét, hogy eszibe jut, hogy ja mi is létezünk, ja megkérdez már minket ráérünk e. Mert akkor megtalál, akkor ír! Elmegy a büdös francba...
ma 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen, volt ilyen sokszor, annó! :)
ma 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Azzal, akit a legjobb barátnőmnek tartottam.

ma 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ket fajta ZSIFÓ VAN az egesz foldon a felemelkedesig szamitva AZ EGYIK HETERISZEXUALIS A MASIK MIDENNELSZEXUDLIS.
ma 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!