Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Soha nem hívott meg egy...

Soha nem hívott meg egy ismerősöm se az esküvőjére pedig már 30 vagyok, más is járt így?

Figyelt kérdés
Annyira irogylem, mikor látom az ismerőseimet, hogy megházasodnak. Én egyébként nem tervezek családot, meg nincs is párom, de meglepődöm, hogy közelebbi egyetemi ismerőseim nem hívtak meg, mást aki kb ugyanolyan szinten volt közös ismerős azt meg igen. Sajnos az évek során lekoptak az ismerősök, teljesen magányos vagyok. Nem is hiszem, hogy életemben eljutok még egy lagzira.

tegnap 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerencsére így jártam.
tegnap 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Engem sose hívtak sehova. Általános iskolában nem egyszer szülinapi bulira csak én nem lettem meghívva a lányok közül.

A saját apám nem hívott meg az esküvőjére anno.

Nem vagyok valami központi személy, szeretek a háttérben lenni, már nincsenek barátaim (ha barátok voltak azok az emberek valaha.....).

Ha irigykedsz, akkor csak szeretnél te is valamit.

tegnap 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Unokatesóm se hívott meg az esküvőjére. Igaz, oda elvileg csak a szűk család ment, meg külföldön volt.
tegnap 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha pénzes lennél, hívnának!
tegnap 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!