Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon vészes 70 iq?

Nagyon vészes 70 iq?

Figyelt kérdés

ma 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vészes.De a gyengeelméjűség határa.

[link]

ma 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

milyen tesztet töltöttél, mensásat?

én amúgy ahelyedben nem foglalkoznék vele, ez is csak egy ugyanolyan hülye szám, mint amiket a Juci néni írogatott a füzetedbe elsősként, mert ő abból majd jól megítéltet téged a világgal. imser téged? nem.

kitöltöttél egy tesztet, kaptál egy random számot, ez így semit nem mond el rólad, a jellemedről, hogy élsz a világban, teszel-e hozzá valamit az életeddel. milyen ember vagy, szorgalmas, őszinte, jószívű, esetleg egy összeférhetetlen sggfej, agresszív állat, vagy segítőkész, tanácsadó típus? légy jó ember, az a fontos, azt meg úgysem lehet megszámolni.

(amúgy ha a mensa tesztjét töltötted, azzal tényleg ne foglalkozz, nekem 128at adott, de összesen két típusfeladat variációit adja be, intelligenciát egy darabot se mér, csak azt, van-e térlátásod. térlátásom van, de ettől még nem leszek valami húdenagy zseni, csak aki sokat varr ruhákat, annak néha kifejlődik a térlátása. ami nem is akartam amúgy lenni, csak már érdekelt, mi ez a teszt tkp. de ez egy semmi.)

ma 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!