Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki ha 40 évesen nyomógombos...

Ciki ha 40 évesen nyomógombos telóm van?

Figyelt kérdés
Fiatalos vagyok, imádom az életet megélni. Nem virtuális világban, hanem élőben. Viszont nem izgatnak az új technikai tárgyak, így nem kell okos teló, stb. Csak azért kérdezem, mert egy 28 éves csaj, azért rázott le, mert szerinte így nem tudjuk tartani mindig a kapcsolatot. Sms? Élő hívás? Komolyan ezeket nem ismerik a csajok?

ma 11:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát a munkahelyemen laptopot használok, ott nem lehet zenét hallgatni. A telóm az íróasztalomon van, ha a főnököm hív. Otthol hifin hallgatok zenét, mondjuk ezeket a telóm is tudja, én csak ezt az online kapcsolatokat nem értem.
ma 11:53
 12/14 anonim ***** válasza:
63%

"mai kommunikáció “tartozéka” a messenger, az insta, a whatsapp, a twitter, a viber, a tiktok vidik küldözgetése, a facetime..."


Ezek közül a viber, amit használok, a többi nincs, valamelyikről meg azt se tudom micsoda.

Jó, mondjuk én már 40-es vagyok.

ma 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%
ha 1-2 sms belefér, akkor 1-2 messenger is beleférne
ma 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jó szűrő a felszínes emberekre. Maradj ilyen. Én egy ideje tervezek visszaváltani butatelefonra. Egyrészt elegem van, hogy mindig mindenkor elérhető vagyok, a munkahelynek is, a privát Messengeremen is. Próbálom ezeket leépíteni. Másrészt mióta okostelefonom van, sokkal kevesebbet olvasok és beszippant.
ma 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!