Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki ha 40 évesen nyomógombos...

Ciki ha 40 évesen nyomógombos telóm van?

Figyelt kérdés
Fiatalos vagyok, imádom az életet megélni. Nem virtuális világban, hanem élőben. Viszont nem izgatnak az új technikai tárgyak, így nem kell okos teló, stb. Csak azért kérdezem, mert egy 28 éves csaj, azért rázott le, mert szerinte így nem tudjuk tartani mindig a kapcsolatot. Sms? Élő hívás? Komolyan ezeket nem ismerik a csajok?

ma 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%

Ismerik csak ők mást használnak. Nem fognak a te kedvedért mindig telefonálgatni meg gagyi sms éket küldeni. Jobban járnál ha vennél egy olcsó okos telefont hisz telefonálni és sms t írni azzal is lehet. 40 éves még nem is olyan sok még bele tudsz jönni.


Meg alapjáraton a hívások pénzbe kerülnek hacsak nincs olyan csomagotok amiben ingyen tudtok telefonálni.

ma 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

A megjelenési jegyek és a használt eszközök összessége a jellemed fizikai kivetülése.

Ehhez igazodva kell gondolkodni...

ma 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Nem ciki, úgy oldod meg ahogy tudod, simán lehetsz olyan pro, hogy ezeket a hiányosságokat elkerülöd azzal, hogy telefonon hívd fel többször és stb, miért kéne olyan ember érdekeljen téged aki nem fogad el úgy amilyen vagy?:)
ma 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

Ezt én sem mindig értem, bár nekem van okostelefonom.

Hívás és sms bőven elég lenne, de a mai kommunikáció “tartozéka” a messenger, az insta, a whatsapp, a twitter, a viber, a tiktok vidik küldözgetése, a facetime... nem sorolom.

Mindek ennyi szarság?

A korlátlan előfizetéseket pedig ma már tényleg fillérekért dobálják, úgyhogy ez sem lehet kifogás.

ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Katona Dius ***** válasza:
Nem gáz szerintem. Van egy barátnőm, most töltötte a 40et. Eddig neki is nyomógombos volt. Kb 1 éve tért át az okos telefonra, csak és kizárólag azért, hogy telefonon is elérhető legyen neki a messenger, mert sokakkal ott tartott kapcsolatot és macerás volt, hogy mindig csak este, munka után tudott válaszolni. De ha téged ez nem érdekel, hát kinek fáj, ha neked nem tapicskolós a telefonod?
ma 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én megértem, de olyan munkahelyen dolgozok, hogy nem kapkodhatok percenként a telóm után, mert a csaj messengerezni akar. Alap hogy kirúgnának. Este szívesen felhívom, akkor van időm, és a díjcsomagom is olyan. De dolgozó ember lévén, nem tudok online lenni a nap nagy részében. 1-2 sms még belefér. Komolyan ennyire online kellene mindig lennem? Ti ezt várjátok egy pasitól hölgyek?
ma 11:34
 7/14 anonim válasza:
100%
Manapság ezt várják el de nem mindenki, majd lesz olyan aki úgy gondolja ahogy te.
ma 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
33 vagyok, én ismerem ezeket ahogy mások is, de nem fogok velük szórakozni, mikor vannak normális emberek, akik képesek haladni a korral. Korlátlan mobilnetem van, nem korlátlan sms-em, felhívni se fogok senkit csak azért, hogy vegyen hazafele tejet. Nem várom, hogy mindig online legyen, csak hogy ne 1998-ban éljen.
ma 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
63%
Szerintem menő, nekem felkeltené a figyelmemet. Gond csak akkor lehet, ha napközben is használnod kéne a mobilnetes, okostelefonos lehetőségeket. De akkor meg nyilván nem ilyen telefonod lenne. Ezt leszámítva pedig nagyon sok program van arra is, még ha korlátozottabb is. Mp3 lejátszó, offline térkép stb. Tényleg kérdező, te miket használsz? Vagy gyári minden, és tényleg csak telefonálásra használod?
ma 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Olyan nehéz felhívni a pasit? Vagy dobni neki egy smst? :) kb annyi idő, mintha megírod online.
ma 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!