Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az úriember...

Mit gondoltok az úriember viselkedéséről?

Figyelt kérdés

Borsodon élő sógornőmmel vásároltunk a Lidlben, családi összejövetelre.

Kicsit sántítottam, mert fájt a lábam, a cipőmtől, majd egy alkesz fazon kb 50 körül mögöttem sétált gyanúsan, majd az összes többi ember füle hallatára elkezdte a mondókáját "Na megelőzlek figyelj , ki a gyorsabb te vagy én?" ilyen rekedetes, röhögős idegölő hangon. Kicsit, a mellkasomra kaptam, úgy rám hozta az öreg a szívinkfartust. Persze sógornőm csak röhögött, és mondta hogy ez itt mindennapos. Hát, nekem ötletem sincs hogy fogom kibírni itt ezen a környéken. Mit gondoltok erről az esetről?



#Gyk #BorsodAbaújZemplénMegye
ma 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki volt a gyorsabb?
ma 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. Ő vagy én?
ma 09:13
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy családi összejövetelen mit kell kibírni a környékben? Nem hetekig tart és nem a Lidl-ben fogtok ünnepelni, feltételezem.

Amúgy meg egy elivott agyú alkesz nyilván. Legalább nem agresszív, mint a retkes c kategóriások pl némelyik (szép pesti elővárosi) vonaton, akik jegy nélkül utaznak, de nekik nyilván lehet, ordibálnak, vegzálják a tisztességes dolgozó embereket.

ma 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval azt mondjátok, hogy van az országnak olyan része ami nem ilyen!?

Én eddig laktam somogy, baranya, BP

Mind tele van ilyenekkel, C kategóriával meg hajlesszel.

ma 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem úriember.
ma 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Odaköltözöl?
ma 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#4: pl Szeged egyáltalán nem ilyen.
ma 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Úgy látszik, NEKED fogalmad sincs az ÚRIEMBER szó jelentéséröl.

Másrészt ha egy lecsúszott alkoholista hülye megjegyzése ennyire megvisel, akkor nem vagy életképes.

ma 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A sellyei vonatról szokott leszállni egy ilyen típusú, csak fiatalabb társaság. Egy élmény kibírni velük azt a 20 percet Pécsig, míg fiatal lányokként el kell tűrni azt, hogy mutogatnak meg beszólogatnak, a kalauz meg persze elmenekül a másik kocsi leghátuljába, vagy a mozdonyvezető mellé.
ma 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy laza poén volt..
ma 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!