Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért istenítik ennyire...

Sokan miért istenítik ennyire a fiatalságot és a kalandos életvitelt? (Dunában fürdőző fiatalok)

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen kommentek születtek:

"@FairTrade01:Ők élnek! Mindenki más csak irigykedik 🙏 Forever young"


"@krisztián kovács:Egyszerűen imádom🤩😍,mekkora emlék lesz ez mikor már öregek lesznek!!!❤️🙏

Éld meg az életet,ne azzal törődj ki mit mond,ez a te életed,maxold ki,hogy élményekkel a szìvedben légy gazdagon!!!❤️🤩"


"@Anikó:TI ÉLTEK!!!🥰❤️Nem érdekel titeket ki mit mond és hogy baj lehet e belőle. Cukik vagytok. Imádom ezt a videót🥰❤️😘"

----------------------

Most ezek provokálják az embereket és hergelik őket vagy komolyan ennyi sok idióta ostoba ember él az országban, hogy másokat arra buzdítanak, hogy a súlyosan szennyezett áradt Dunában ússzanak, hogy utána fertőzésben meghaljanak?


tegnap 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, ráadásul közel nincs olyan jó idő. Már hűvösebb van, mint nyáron. Szerintem abban fürödni baromi nagy felelőtlenség. A duna alapból nem a tisztaságáról híres, de úgy hogy még betör elég koszos helyekre, magával visz minden koszt, mocskot, mindent. Minden csatornát kimos stb. És ki tudja mi van még benne a többi országból. Elég sok baktérium, meg kórokozó lehet benne. Gusztustalan. Nem csodálnám ha valaki megbetegedne tőle.
tegnap 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki nem halt meg vérhasban 19 évesen, az nem is élt igazán.
tegnap 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kellenek a kalandok, de a hideg és mocskos fővárosi dunában megfürödni ilyenkor szerintem is ostobaság. Igaz, itt a tiktokról van szó, arról a tiktokról ahol azok a bizonyos belehalós challengek is futnak, mint jó móka.
tegnap 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert jól érezni magadat jó dolog, néha próbáld ki. Oké, én sem fürödnék meg ebben a retkes vízben, de az már az ő bajuk, ha megbetegszenek.
tegnap 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk tegyük hozzá, ha ennyitől megbetegszenek akkor ott nincs immunrendszer. Nem inni mentek a vízbe.
ma 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nő is van köztük, látom. Majd megy a nőgyógyászatra hamarosan.
ma 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!