Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megvennétek magatoknak valamit...

Megvennétek magatoknak valamit, amire nincs szükségetek, valójában nem is hasznos, de gyerekként nagyon vágytatok rá, és soha nem kaptátok meg?

Figyelt kérdés

Gyerekként nagyon szerettem volna legalább egy monster high babát. Soha nem kaptam, nem az anyagiak miatt, sok random babám volt hasonló árkategóriában, szimplán annyiról volt szó, hogy anyám rusnyának tartotta ezeket a babákat.

Mostmár vagyok olyan idős, állok úgy, hogy megvehessem magamnak, szeretném is, de olyan furcsa belegondolni, hogy vegyek egyet. Mármint nem hiányozna az a pénz, amibe kerülne egy. De valójában nincs szükségem rá, csak jól esne, ha lenne. Babázni már úgysem fogok, ha babaruhát varrok for fun, ahhoz méretnek ott van a sok babám gyerekkoromból, szóval még csak emiatt sem lenne indokolt. Gyerekem a közeljövőben nem lesz, sőt , lehet soha, szóval arra sem foghatom, hogy neki jó lesz.

Ez szimplán egy haszontalan dolog, aminek a birtoklása boldoggá tenne.


tegnap 19:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Már megvettem ilyesmit, és a párom is.


Tini koromban nagyon szerettem volna Tiffany lámpát, és vettem bolhapiacon.

Gyerekként sosem kaptam gumicukrot, pillecukrot, csipszet. Most már nem tabu, van itthon néha.

Könyveket. Féldrágaköveket...egész kollekcióm van.

tegnap 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Simán, egy ilyen pár 10k értékű játékot.

Pusztán azétr nem vettem meg, hogy anyámék nehogy rosszul érezzék magukat, hogy anno valójában azért nem kaptam meg, mert nem fért bele a keretbe. De én ebből gyerekként semmit nem érzékeltem. Nem akarnám, hogy esetleg rosszul érintse őket

tegnap 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is vedd meg nyugodtan, mert örömet is adna, és a leírtak alapján kisebb célt is látok benne nálad, az ilyeneket meg mindig jó kipipálni azon a bizonyos listán.
tegnap 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!