Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megvennétek magatoknak valamit...

Megvennétek magatoknak valamit, amire nincs szükségetek, valójában nem is hasznos, de gyerekként nagyon vágytatok rá, és soha nem kaptátok meg?

Figyelt kérdés

Gyerekként nagyon szerettem volna legalább egy monster high babát. Soha nem kaptam, nem az anyagiak miatt, sok random babám volt hasonló árkategóriában, szimplán annyiról volt szó, hogy anyám rusnyának tartotta ezeket a babákat.

Mostmár vagyok olyan idős, állok úgy, hogy megvehessem magamnak, szeretném is, de olyan furcsa belegondolni, hogy vegyek egyet. Mármint nem hiányozna az a pénz, amibe kerülne egy. De valójában nincs szükségem rá, csak jól esne, ha lenne. Babázni már úgysem fogok, ha babaruhát varrok for fun, ahhoz méretnek ott van a sok babám gyerekkoromból, szóval még csak emiatt sem lenne indokolt. Gyerekem a közeljövőben nem lesz, sőt , lehet soha, szóval arra sem foghatom, hogy neki jó lesz.

Ez szimplán egy haszontalan dolog, aminek a birtoklása boldoggá tenne.


ma 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Meg is válaszoltad magadnak, boldoggá tenne. Vedd meg. Senkinek semmi köze hozzá, hogy miért veszed, csak vedd meg akkor, ha úgy érzed ezzel valami űrt kitöltessz a lelkedben. :)


A kérdésedre válaszolva, én nem vennék meg semmit amire gyerekkoromban vágytam, mivel már nem vágyom rájuk. Már más dolgok fontosak nekem amiket szeretnék.

ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen megvenném. Én 30 évesen kezdtem el folytatni a gyerekkori Barbie gyűjteményem gyarapítását. Kb. 100 ezer forint értékben költöttem Barbie-kra. Kiállításom is volt a városomban belőle.


Tudom milyen jó érzés megvenni, amit gyerekként nem kaptam meg.


Sok örömet kívánok Neked a Monster High babához. 😊

ma 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De, szükséged van rá. Nemcsak fogkefére van az embernek szüksége. Ha nem vennéd meg, folyamatosan hiányozna.
ma 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos hogy megvenném, hiszen mai napig néha szívesen előveszem az (amúgy hatalmas) playmobil gyűjteményemet, és van pár darab amit már egészen mostanában toldottam hozzá, csak hogy teljes legyen a kollekció. Én mindig szívesen gondolok vissza arra hogy kisebb koromban hogyan neveztem el a ló figuráimat, és milyen történeteket szőttem hozzájuk. Szerintem mindig érdemes életben tartani a bennünk élő gyereket :)
ma 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Metionin ***** válasza:
100%

Vedd meg. Felnőttek is gyűjtik, veszik, nincs abban semmi. Hadd legyen boldog az a benned élő gyerek.

Amúgy mi elég rosszul éltünk és sok mindent csak ámulva néztem a boltban meg a tévében és felnőttként igenis jól esett kipróbálni, akkor is, ha kiderült, hogy valójában nem akkora durranás. Ezek főleg ehető dolgok voltak, mint pl. Kinder termékek, csokiszirup, de a csillámos sampon is nagy álmom volt annó kicsiként :D és igenis jobb lett az életem attól, hogy van plüss pókom.

ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Megvenném
ma 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, hogy megvenném, ráadásul nem is drága dologról van szó.
ma 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 UlfOrmson ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban nehéz anyagi helyzetben éltünk. Emlékszek, 6-7 éves lehettem, amikor Anyukámmal egy pesti üzletben (vidéki vagyok), megpillantottam egy teleszkópot. Megkérdeztem tőle hogy az mi és elmesélte, hogy ezzel lehet tanulmányozni éjszaka az eget és a csillagokat. Ez annyira magával ragadott, hogy elkezdtem könyörögni neki, hogy vegyen nekem egy olyat. Ennek már bő 25 éve, de a mai napig az egyik álmom egy hobbi csillagászati távcső. Ugyan még nem nem vettem meg, de már bőszen nézegetem őket, hogy melyiket lenne a legérdemesebb. És látom előre, hogy amint meglesz olyan lelkesedéssel fogom kivinni esténként az udvarra, mintha ismét az a 6-7 éves kis srác lennék, aki a bolt közepén könyörögni kezdett. Lehet, hogy nem használnám napi vagy heti szinten, de úgy érzem, hogy így lesz teljesebb az életem :) Úgyhogy , ha gyerekkori vágyad egy Monster High baba, szerintem nyugodt szívvel vedd meg magadnak, mert ha fiatal felnőttként is vágysz egy ilyenre, akkor igenis fontos :) Az ilyen "apróságok" kellenek ahhoz, hogy teljes életet éljen az ember
ma 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Én egy időben vettem gyerekjátékokat, aztán úgy szoktam le róla, hogy elképzeltem, hogy megveszi egy anyuka a gyerekének és a fyerek játszik vele. Aztán elképzeltem, hogy ez nem valósul meg, mert megveszem és nem játszom vele. Aztán összehasonlítottam, hogy ha nálam van a baba, akkor csak porosodni fog, ha otthagyom, nagy valószínűséggel egy gyerekhez kerül aki játszik majd vele.
ma 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán megvenném. Miért is ne? Vedd meg, örülj neki.
ma 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!