Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők mi a véleményetek azokról...

Nők mi a véleményetek azokról akiknek bejönnek a fétis játékok, enyhe bdsm?

Figyelt kérdés
ma 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is van fétisem, nem ítélem el magamat , se másokat emiatt. Ha mindkét fél akarja, akkor miért is ne. Akikkel engem összehozott az élet, mind jóképű, sportos férfi volt egy kis plusz kéréssel.
ma 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Hogy nem hiszem, hogy a valódi bdsm-ről beszél, csak meg akar ütni.


És off.

ma 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%

#2:

Olyan nincs is a BDSM-ben, hogy csakúgy ököllel megütnek, te kis Szaki Dani.

ma 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3, én ezt tudom, de akik azt állították magukról, hogy érdekli őket a bdsm, csak köpködni, kurvázni, meg megütni akartak.
ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4, ez milyen szomorú. :(
ma 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
5, az. Én amúgy nagyon enyhében benne lennék, mert baromi jó érzés annyira megbízni a másikban, hogy tudod, hogy nem fog bántani, és nagyon jó ilyen szempontból megnyílni, de sokaknak annyit jelent, hogy akkor lehet fojtogatni minden előzetes megbeszélés nélkül. Úgyhogy inkább nemet mondok az egészre.
ma 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!