Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy állapítjátok meg itt egy...

Hogy állapítjátok meg itt egy emberről, ha a vizelésről kérdez, hogy a kérdése valódi és nem egy fétises kérdés?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy egyre több a vizeléssel kapcsolatos kérdés és panaszkodnak a privátokra, én is szoktam kapni.


Mi alapján döntitek el, hogy az feltehetőleg egy fétises kérdése és inkább nem írtok alá vagy beírtok alá valamit, mert biztos, hogy nem fétises?



2023. szept. 4. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból feltételezem hogy fétises szóval nem írok alá
2023. szept. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Ha kifejezetten lányok/nők felé irányul a kérdés, az kb csak fétises lehet...


De remélem nem ötleteket gyűjtesz hogy hogy legyél kevésbé gyanús😂😂

2023. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
En a kakishoz nem írok, pedog pasi vagyok
2023. szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ment mindenkinek a zöld! Köszi!

3, eddig csak pisiseket láttam. Mindig érdekesen megfogalmazva, pl a tanár nem engedi ki a gyereket óráról pisilni, aztán beírsz valamit és jön a perverz ember privátban. Pont ma futottam bele ilyenbe.

Kakisról nem tudtam hogy van. Szerencsére. :D

2023. szept. 4. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egészségügyi kérdéseket leszámítva a megfelelő kategóriában mind fétis-, vagy trollkérdés. Senkinek nem pattan ki a fejéből csak úgy, hogy bármilyen ürítési szokásokról érdeklődjön. Kivéve ha fantáziál róluk, vagy még az óvodás pisi-kaki szinten van a humora, akkor viszont a kérdés is kamu.
2023. szept. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!