Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy történhetnek meg az...

Hogy történhetnek meg az ilyen unokázós csalások?

Figyelt kérdés

[link]


1. Hogy lehet valaki olyan sík hülye, hogy:

- 100 ezer Eurót otthon tart készpénzben, nem bankban, értékpapírban vagy ingatlanban?

- ledobja a pénzt anélkül, hogy meggyőződne róla, hogy tényleg az unokája-e?

- nem hallott még ezekről a csalásokról?

2. A csalók hogy találják meg ezeket a sík hülyéket? Biztos nem random próbálkoznak.


ma 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Jogos a kérdés. Én a nagymama helyében rögtön letettem volna a telefont felhívtam volna az unokát, mert ugye az unokához egy saját telefonszám is tartozik és megkérdeztem volna, hogy tényleg kell-e neki.

Meg se nézi kinek adja oda?? Ez hülyeségre vall.

Ennyire tájékozatlan nem lehet valaki.

Neked van igazad. Ezek az idős emberek maguknak köszönhetik ha bedőlnek! Tudom, hogy minden csaló igyekszik profi lenni, meg a lelkükre hatni, de előbb mindenről meg kell győződni könyörgöm!

ma 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Seila ***** válasza:

"nem bankban, értékpapírban vagy ingatlanban?"


Mert az full megbízhatatlan.

Egy reggel mire felébredsz a bank lezárt mindent és veszett a pénzed.


Egyébként meg lehet a nagymamának gyenge demenciája, vagy hasonló betegsége van, csak ezt már nem írta a sajtó, mert épp eszű ember ilyet nem csinál és talán korábban a csalók megfigyelés alatt tartották.

Ha idősek leszünk, lehet mi is ilyenek leszünk.

ma 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Én nem vagyo nagymama és nem unokazós csalásról van szó, de voltam más becsapva ilyen csalók által és jól megfosztottak, azt hiszem 30 ezerrel.


A lényeg az, hogy nagyon ügyesen csinálják és képtelenek kiesni a szerepükből. Még arra is fel vannak készülve, hogy ha csalónak hívják őket akkor se rendüljenek meg, hanem folytassák a játékuat.


Mindenesetre erről van szó, hogy nagyon jó színészek.

ma 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Egy reggel mire felébredsz a bank lezárt mindent és veszett a pénzed."


Évtizedek óta az OTP értékpapírszámlámon van a pénzem nagy része, soha az életbe nem történt semmi ilyesmi, szerencsére nem mindenki ilyen paranoid android, mint te. 😊

ma 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Seila ***** válasza:

4


Igen, mert egy életben csak egyszer lesz ilyen, akkor majd koldulhatsz. :P

Én is tartok pénzt a bankban, de nem az összeset, mert nem bízok bennük.

ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!