Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy fájó beszólást hogy kell...

Egy fájó beszólást hogy kell kikerülni?

Figyelt kérdés
Sokszor lepereg, de néha nagyon betalál és elég gané érzés, rendszerint elvesztem a béketűrésem. Hogyan tudnék jól reagálni dühösen is?
ma 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Légy előre felkészult. Legyenek kész válaszaid azonnal reagálni. Legyen szokincsed.


Irj listát miket lehet azonnal visszaszólni.


Nekem pl.sokat segitett vmi nárci manipulációs technikát tanító video is. Vagy cikkek.


Manipulatorok trükkjei stb


"

a bűntudatkeltés

a káros összehasonlítás másokkal

a hazugság

a nyilvánvaló dolgok tagadása

az ártatlanság színlelése

a másik hibáztatása

a játszmázás a legkülönfélébb módokon."



Narxik pszichok manipulacios trukkje engem már vedett is meg:)

ma 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy pl

[link]

ma 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Huhh köszi, nem gondoltam, hogy konkrét személyiségtípus van erre.

Amúgy szerintem akikkel én találkoztam, azok nem mentális betegek, szimplán csak érzéketlenek, és mindig elmennek egy határig. Nem tudják, mi fáj.

Vagy a másik, nagyon erősnek látnak engem, és addig püfölnek amíg csak tudnak vagy jól esik nekik.

ma 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert hagyod és nem lépsz ki a környezetükből.
ma 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Az 1-es nagyon profi valaszt irt.
ma 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a manipuláció legyen a megoldás kérlek.

Ha hirtelen kapod fel a vized mondjuk jó ha elsőnek megnyugszol kimész a környezetből és utána ha összeszedted magad kiállsz magadért , hogy már pedig így velem nem beszélhetsz vag, nem tudom mi jogon piszkálódsz velem, de kérlek ezt most fejezd be én sem szólok be neked elvárom, hogy te is tisztelj meg ennyivel.

ma 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi profi ebben? Manipulálni direktbe ilyen szinten tudod kik szoktak bűnözők és a gyilkosok.

Ha elakarsz érni valamit a meggyőzés még mindig tisztább célje mint a direk manipuláció. Azért számít szerintem hogy az ember milyen módon éri el a célját

ma 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!