Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy ismertetek egy csajt akit vagánynak, harciasnak találtatok, azt kiderült, hogy mégsem az?

Figyelt kérdés

Szóval amikor ismertek egy olyan nőt aki, azt hiszitek mindenkit "helyretesz" és egyszer csak bekerül egy új környezetbe, munkahely, suli, bármi, ahol elkezdik őt szívatni, olyanok akiket amúgy keresztbe lenyelne.

Ilyenkor mi volt a véleményed róla?



febr. 12. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt egy pár, középsuliban, de azóta már felnőttek, érettebben gondolkodnak. Munkahelyen nem tudom milyenek, nem dolgozok velük.
febr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért kéne vélemény róla? Nem nézek le senkit emiatt.
febr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%
Még egy olyan nőt sem ismertem, akiről érdemes lett volna beszélni.
febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, bár csak olyan formában, hogy magánéletben tényleg harcias, munkahelyen meg folyamatosan hagyja magát ledominálni, nem is értem. Nincs konkrét véleményem, tényleg egyszerűen csak nem értem. (Bármikor találna a szakmájával új állást.)
febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!