Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki másra vetíti ki a...

Ha valaki másra vetíti ki a magánytól való félelmét,az mitől van?

Figyelt kérdés
sok hulladéktól kaptam már meg az,hogy "jajj,egyedül fogsz maradni" meg "jajj,örök magányra leszel kárhozatva". de ennek mi értelme van? régen rossz,ha valaki a félelmeit másra vetíti ki. engem sose lehetett irányítani,elnyomni és ezért bantanak is engem az ilyen selejtek,ahelyett,hogy a saját életüket rendbetennék. a magánytól való félelem a legnagyobb méreg az életben. tönkreteszi az elmét és még a szervezetet is. nem tudom,mi a baj azzal,hogy nem félek attól,hogy mások valami miatt nem fognak szeretni. aki pedig azt mondja,hogy így egyedül fogok maradni,az pedig nem ér 1 forintot se. nincs bennem olyan félelem,hogy nem fognak szeretni és nem foglalkozok a negatív megjegyzésekkel,hiszen magukkal van bajuk.

tegnap 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ijesztgetés, manipuláció, trollkodás.
tegnap 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

En a magányosokon nem ezt látom

Hanem hogy ugy se kellesz neki, egyedul rohadsz meg hehe, ugyis csak kihasznál-otthagy, csak a trógertaták nyomulnak rad masnak nem kellesz, egy kva vagy csak, mind olyantol hallom csak ezeket, akiknek valahogy senkije nincs.

tegnap 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valszeg mert magukról tudnak csak beszélni.
tegnap 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk része lehet tényleges jószándék/aggodalom.

Persze egy felnőtt ember azt csinál az életével amit akar, de ettől függetlenül sokan nem tudják megállni, hogy ne hozzák szóba.

tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én magányos vagyok, de ezeket nem kaptam meg senkitől csak nem rég jöttem rá, hogy ez magány régen nem tudtam megnevezni kicsinek is valahogy ellentétes volt hogy körül vesznek emberek( sokán laktunk együtt) még is egyedül érzem magam es ez nem fert meg egymás mellett.

Bár gondolom itt a párkapcsolatra gondolsz . addig még nem erzed hogy készen állnál ne menj bele.

Meg attól még hogy magányos vagy töltheted úgy a napjaidat, hogy azzal foglalkozol ami örömet okoz neked. Nyílván nem pótolja a tarsas élményt de az embernek meg kell tanulnia egyedül is értékelni magát a hibáit nem letagadva hanem elfogadva. Próbáld meg meg szeretni magadat és akkor ténylegesen nem fogsz azon aggódni más szeret-e mert azokra az emberekre fogsz koncentrálni akik szeretnek téged. És amúgy is teljesen normális ha valaki nem kedvel az már nem normális, ha gyűlöl de az ellen meg nagyon nem tudsz mit tenni

tegnap 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert magányosak, vagy félnek a magánytól, és természetesnek tartják, hogy más is fél. Csak segíteni akarnak, de nem tudnak vele, mert csak saját vágyaikat , félelmeiket tudják mondani. Csak az tud segíteni a másiknak, aki hisz Istenben, imádkozik hozzá, és követi Jézus Krisztus szavait. A legjobb, hogyha a tanácsok egyeznek azzal, amit az Újszövetség is ír, és ha imádkozik az ember, hogy az illetőnek jobb legyen az élete.


Az ember társas lény, és közösségekben dolgozik, és él.

Jézus Krisztus szavai, és parancsai követése nélkül nem lehet jó közösséget kialakítani.

tegnap 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy elnyomnak, vagy félsz, akkor azt a gonosz csinálja.

Bocsáss meg magadnak, és nekik is, ne a rosszra figyelj, hanem a jóra.


Higgy Istenben, imádkozz Istenhez, és kövesd Jézus Krisztus szavait, olvasd az Újszövetséget.

tegnap 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az ilyenek rosszat akarnak,ki akarnak használni. szemetek,rosszindulatúak,ezért vetítik ki a félelmeiketet. csak az ellenség mond olyat,hogy egyedül maradsz.
tegnap 23:33
 9/10 A kérdező kommentje:
#2 a frigid nőkkel van a baj,mert nem tudják megélni a nemiséget. a nemi vágyakat ki kell élni.
tegnap 23:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha csak olyat mond hogyha nem kezdesz el ismerkedni egyedül maradsz abba nem kell többet belegondolni annál mint ez a mondat.

Ha azok a pasik mondják akik szexet akarnak tőled azok meg azért mondják mert elutasítottad őket ez nekik fáj és így vezetik le rajtad hogy próbálnak leépíteni

ma 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!