Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet csinálni olyan...

Mit lehet csinálni olyan ismerőssel, akivel jóban vagyok én is, meg a szüleim is, de mindent lenéz?

Figyelt kérdés

Egyébként egy nagyon kedves, és szerethető személyiség, de nem tudom, hogy minek akar állandóan jönni hozzánk, ha neki itt minden egy rakás sz@r? Rendszerint 1-2 hetente ellátogat hozzánk, leül megebédel és kezdi a mondókát.


"Bezzeg nálunk tisztább a lakás tudunk takarítani, ti szegények vagytok, de takarítani tudnátok nem?"


"Nekünk jobb tv-nk van, nem ilyen 25 éves."


"A lépcsőházatok is eléggé lelakott, csúnya a panelekhez

képest, én itt 1 napot nem laknék."


Többször megjegyezte már az egész lakásra, hogy egy kalap sz.r, és büszkén, tehát nem veszi észre magát.


Amikor itt van, már szabályosan fáj egy-egy ilyen mondat nekem és anyámnak. De mit lehetne tenni vele? 17 éves lány vagyok, ő 19 éves férfi/srác.



szept. 17. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

"Egyébként egy nagyon kedves, és szerethető személyiség"


Amiket leírtál, annak alapján egy visszataszító, bunkó ember.

Ha te szerethetőnek látod, annak egyetlen oka van: nedvesedik tőle a bugyid.

Az már természetesen téged minősít, hogy egy ilyen embertől.

szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
ti aztán jó nagy madarak vagytok
szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Visszakérdeznék, hogy mit vár ezektől a kéretlen véleménnyilvánításoktól.

Aztán elküldeném a teleba-szott kur-vaanyjába.

Majd nem hívnám soha többet és ha jönni akar, sosem érnék rá neki.

szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sogorom volt ekkora taho. Sogornom detto. Mar az akkoriban meg ovodas kislanyomnak is feltunt, hogy milyen kellemetlen az allando fikazasuk, mindenre. Mentek is a levesve masfel evtizede, no contact, mint elotte a hasonloan suttyo anyjuk. Csaladi vonas naluk a prosztosag. ;-)
szept. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem aztán nem nedvesedik a bugyim csak azért, mert én lány vagyok, ő meg egy srác, ilyet feltételezni butaság, sosem voltunk együtt.


Azért mondom, hogy szerethető, mert ezeken kívül egy normális, jószívű srác, aki megértő, ha valami problémám volt bármikor, akkor is átugrott ide, segített, megbeszéltük, mikor apámnak elromlott a telefonja, és ezt elmondtam neki, este már itt volt egy telefonnal.


Egyedül ez az egy dolog az, ami nem tetszik sem nekem, sem a családomnak, illetve mindig a saját lakásukkal példálózik, hogy ott rend van, új tv-t vettek, új ágyat, és a bútorok sem régiségek, meg amikor én ott vagyok, és segíteni akarok a takarításban például, sosem engedi, mert biztos, hogy "kihagynék valamit" "meg ő jobban ismeri ezt a lakást, tudja, hogy itt hogyan kell takarítani."

szept. 17. 14:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez a figura nagyon grandiozus narci tuneteket mutat a leirasod alapjan.
szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 Ezt nem vonom kérdőre, mivel nem értek hozzá, és azért tettem fel a kérdést, mert esetleg más, aki tapasztalt hasonlót az élet hozzá.


De ha nárcisztikus is lenne, ez nagyon visszás nekem, mert akkor miért akar nekem, és a rokonaimnak állandóan segíteni?

szept. 17. 14:34
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első adandó alkalommal visszaszóltam volna neki.


Azért szar a lakásunk, mert szar vendégeket hívunk meg ( ekkor ránézel). Ha annyira nem tetszik itt, akkor miért jössz hozzánk?

szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!