Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A sikeresség egyik fokmérője,...

A sikeresség egyik fokmérője, hogy idősebb korban hogy néz ki az ember?

Figyelt kérdés

Fiatalon még a szegény, semmihez nem értő emberek is jól néznek ki.

Viszont az idő előrehaladtával a jó külső kezd luxus lenni.

Pl nem mindegy már milyen élelmiszereket eszünk, mennyit sportolunk, korán kell-e kelnünk minden nap, stb.


Mikor egy 40+os jó külsejű embert látok, mindig arra gondolok, hogy neki biztosan jó élete van, az 50 felettiekről ne is beszéljünk, ott az átlag emberek nagy része már eléggé lerobbant.


szept. 15. 22:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
48%

#10


" Mert igenis pénzbe kerül az, hogy edzett legyen a tested"

Nem kerül pénzbe az, hogy otthon a négy fal között tornázzon valaki egy tornavideóra. Esetleg egyszeri beruházás egy páros több kg-s súlyzó. Futás se kerül semmibe, max vesz egy sportcipőt és ennyi.

Kevesebbet enni ráadásul még kevesebb pénzbe is kerül, mert nem kell annyit költeni ételre.


" hibátlan legyen a bőröd"

Nem kell minden szemetet összeenni, és figyelni kell a megfelelő folyadékbevitelre.


"előnyös legyen a frizurád"

Ez fodrász és pénz nélkül is megy, max a hajfesték kerül pénzbe. Rengeteg nő saját maga festi a haját.


"hogy ne legyél ráncos,"

Mindenki ráncos természetes módon, csak az nem, akin mesterséges beavatkozást, pl. botoxot, ráncfelvarrást hajtanak végre.


Kovács Patrícia? Láttad már smink nélkül? Tessék: [link]


A legtöbb híresség nem mászkál smink nélkül.


Ha kozmetikumokat hoznád fel, a natur, mindenmentes termékek max, az kerül leginkább pénzbe, de az is párszor olcsóbb, mint a nagynevű márkás termékek, mint a Loreal, Nivea, YveeRoche..stb.

szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

#10


Így, ahogy írod.

Fiatalon még edzés mellett belefér egy kicsit egészségtelenebb étkezés is.


De ahogy idősödsz ez fordítottan arányos lesz, többet kell edzeni ugyanazért és jobban figyelni a kajára.


Én férfi vagyok, de abba, bele sem gondolok egy ápolt nő mennyit költ csak kozmetikai szerekre.

Én max testápolót veszek, de az is hamar elfogy.

De pl drága parfümökre nincs pénzem.

Edzeni is itthon szoktam.


De egy nőnek még pluszban smink, stb.

Húgom amiket mesél, hogy mikre költ, műköröm, szempilla, pedikűr, fodrász, szoli, smink cuccok, egy vagyonba kerülnek.

Gyereke ugye még nincs, még belefér.

Óvónői fizuból viszont ezekre 2-3 gyerek mellett már nem tellene.

szept. 16. 16:46
 13/21 anonim ***** válasza:
32%

11: itt az a bibi, hogy a hírességek ezt a munkaidejükben csinálják és ezért is kapnak fizetést, a testükért. Az átlag nő meg munka után csinálja fizu nélkül, és ha ingyen tornázik videócskákra, akkor esélyes, hogy még tönkre is cseszi az inait.

Előnyös frizura - érdemes megnézni pl. Hair Buddha videóit, milyen remek hajakat szoktak maguknak csinálni emberek házi hajvágással... ehhez kell egy profi. Aki magának vágja, az akkor működik csak, ha maga is profi, egyébként meg kb. az a szint, mint az X Faktor selejtező - Miss Delulu azt hiszi, mennyire tuti, közben nevetséges.

A szép bőr meg genetika is, nemcsak folyadék meg egészséges étel függvénye. Akinek genetikailag nem szép (mert simán van, akinek száraz, rozaceás, pattanásra hajlamos stb), az bezony pénzt költ kozmetikumokra, már azért, hogy igényesen nézzen ki. A segghülye natúrlobbit meg hagyjuk, a legtöbb nem jó semmire, egy rakat kaki. Pl. a natúrdezodorok kb csak dezodornak nem jók. A hajára kenheti vki, hogy "jujjci, natúr". És nem, nem a "fastfashion" Nivea helyette az, ami működik, hanem drágább, laboratóriumni körülmények között gyártott, teszelt, tudományosan előállított termékek.

szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

#13

"akkor esélyes, hogy még tönkre is cseszi az inait."

A tudatlanok lehet, aki meg utána néz a helyes testedzésnek, az nem.


Ajánlom nézd meg a Macskanő című filmet, ha még nem láttad. Érdemes megnézned, ha már ennyire bele vagy buzulva a ", hanem drágább, laboratóriumni körülmények között gyártott, teszelt, tudományosan előállított termékek".

szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
53%

14: ja persze, a dinókról meg a Jurassic Parkból tájékozódsz, ugye? :D

Nettó szánalom. Konteós tudománytagadó... alufólia sapit nem kérsz?

szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#15


A szánalmas az te magad vagy. Fogalmad sincs, hogy mennyi olyan mesterséges összetevőt tesznek az általad favorizált termékekbe, amik károsak a bőrre. Ez kész tény. Inkább nézz utána.


Hallottad már azt marketing szempontból, hogy teljesen mindegy, hogy mi az adott termék, csak jó eladható legyen és sok bevételt hozzon? Egyes gyártóknak nem érdeke a te egészséged, a te szép bőröd, őket egyedül csak a profit hajta. Az, hogy neked milyen károd lesz belőle, az őket már nem érdekli.


Milyen termékeket is használsz?

Stílusod alapján gondolom férfi vagy. Remélem a leendő párod tiszta műnő lesz, hisz te merőben elveted a természetességet, csak az a jó, amit laboratóriumban, mesterségesen állítanak elő.


Nagyon buta vagy, inkább ne reklámozd kérlek.

szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mert aztán rohadt drága félévente fodrászhoz járni… De ne a mélyszegénységet hasonlítsuk már a celebekhez. Nyilván az nem fog jól kinézni, akinek az is nehézséget okoz, hogy fizetés (már ha van) után egy héttel mit egyen. De átlag anyagi helyzetből simán lehet alkotni, csak fontosabb a szórakozás, zabálás, függőségek, stb.
szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem, én egy átlagos nő vagyok, aki utánanéz annak, mit használ, és nem tartja a mesterségesen előállított anyagokat károsnak csak mert. Utánanézek annak, melyik termék mit tartalmaz, mi mire jó. Olyan terméket pl. nem használok, ami 99%-ban alkohol, meg utánaolvasok és utánanézek annak, melyik hatóanyag mire jó (pl. használok a genetikailag problémás bőrömre AHA, BHA savas hámlasztót, nem attól leszek rákos; ugyanúgy használok természetesebb aloe géles hidratálót a zsírosodásra hajlamos bőrömre). Pont ezért amúgy használok olyan terméket is, amiről a kutya nem hallott meg nem reklámoz a tévé meg a tiktok. Pl. gyógyszertári termékeket, Magyarországon nem kapható aktív szenes arclemosót.


Nem vagyok ez a 100%-ig természetes falölelgető búzamezőkön ugrándozó típusú nő, de az nem is az én stílusom. Szoktam sminkelni, ápolom a bőröm, hajam. Olyan férfiaktól, akik nekem szimpatikusak, pozitív visszajelzést szoktam kapni.


És elég vicces, amikor vki egy köztudomásúan gagyi és szar minőségű szuperhősös filmet hoz fel mint érvet bármilyen vitára.

szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18

Akkor gondolom nem jött át neked a film lényege. Mindegy. Azt használsz, amit akarsz. Higgy abban, hogy a gyógyszertári termékek az istenek, más nem.


"aki utánanéz annak, mit használ, és nem tartja a mesterségesen előállított anyagokat károsnak csak mert."

Akkor gondolom azzal is tisztában vagy, hogy a PEG.., paraffin olaj, petróleum, BHA-E320, SLS, ALS, Dimethicone, EDTA, ACH, minden ami -trimonium-ra végződik..stb. ezek káros összetevők.


Mi az, hogy genetikailag problémás bőr? Ez mit takar?

szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Azt takarja, hogy normális, egészséges táplálkozás mellett is pattanásosodásra hajlamos úgy, hogy ez a családban fut. De az ilyen "természetesen én vagyok a tiptop királynő"-k szerint ez csak akkor lehet, ha vki chipset zabál csokival meg nem full natúr krémekkel kenegeti magát.


Nem gondolom azt, hogy bármelyik termék isten, azt gondolom, hogy egy nem természetesen előforduló alapanyag nem feltétlenül káros. És ez a csőlátású, elvakult "MESTERSÉGES EGYENLŐ ROSSZ!!!!!!" alapelv az, ami engem zavar, mert ez felesleges félelemkeltés és káros is.


Na ha már pl. az általad felsorolt összetevőknél tartunk, pl. az SLS, ALS összetevők károssága vitatott, szakértők szerint is. A károsságuk leginkább a koncentráció erősségétől függ meg azon, hogy mennyi ideig marad a bőrön. Az meg, hogy irritációt okozhat meg lehet nagyon durva mellékhatása - az minden összetevőre igaz a vizet kivéve kb., akár natúr, akár mesterséges. Ezért fontos az, hogy az ember utánaolvasson több forrásból, és lehetőleg nem a lájkvadász, "EZT SOHA NE KEND A BŐRÖDRE, MERT KÁROS" jellegű woowoo crunchy félelemkeltő cikkekből.

szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!