Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai világban miért ilyenek...

A mai világban miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Minden utolsó kis poénkodós hülyeség vagy külsőség fontosabb már, mint maga az emberi lélek.
szept. 15. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Mire gondolsz a gyakorlatban? Mert ennyi alapján szerintem nem általános, amiről írsz.
szept. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Azért hogy legyen miről kérdést írni naponta ötször a vé vé vé pont gyakori kérdesek pont hu-ra.


Amúgy kíváncsi lennék hogy azok, akik teleszemetelik ezt az oldalt az ilyen "miért rossz manapság minden ember" kérdésekkel, észre veszik egyáltalán ha valaki rendes velük?

Vagy csak azt, ha valaki bunkó/felszínes...

Mert nem tudom ki milyen életet él, de nekem 10 pozitív élményre jut 1 negatív. És igen, persze, a negatív ezerszer jobban megmarad, de ez nem azt jelenti hogy ez az általános.

szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
A humorban nem ismerek tréfát, az emberi lélek meg nem érdekel.
szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valóban jócskán vannak ilyen emberek, főleg mostanság, de ott még nem tartunk (legalábbis a környezetemből kiindulva), hogy ez ennyire gyakori lenne.
szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!