Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet elviselni a...

Hogyan lehet elviselni a világban az emberek egymás és állatok iránt egyre növekvö gonoszságát,gorombaságát?

Figyelt kérdés
Megfigyelhetõ a társadalmi életben,az internetes platformokon,stb.,hogy az állatokkal való bánásmódban is egyre inkább a goromba, gonoszviselkedés terjed.

2023. júl. 24. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak is úgy lehet elviselni,ha nem keresem a társaságukat,és olyan emberek társaságát keresem,akik nem gonoszok,gorombák,stb. Mert még sok olyan ember van
2023. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Az allatokat enis sajnalom mert nem tehetnek semmirol es nem egyenlok az eselyek :(
2023. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

"az emberek egymás és állatok iránt egyre növekvö gonoszságát,gorombaságát?"

. Te ezt komolyan elhiszed?

A mi kultúránkban soha nem kaptak akkora tiszteltet az állatok, mint ma.


A kérdésed komolytalan, de ki is derül, hogy Te internetes fórumokon éled az életedet, szóval nem csodálkozom...

2023. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én pl úgy viselem el, hogy nem veszek tudomást róla. Lesz4rom.



"állatokkal való bánásmódban is egyre inkább a goromba, gonoszviselkedés "

Pl? Mire gondolsz? Arra hogy mérgezik őket?

Egyrész sajnálom az állatokat, ők nem tehetnek róla hogy megszülettek.

A gazdikkal viszont nem lehet beszélni, agyhalottak. Megállás nélkül szaporítják a kinti macskáikat. A felesleges szaporulatot bedobálják random szomszédok kertjébe/lesz4rják.

Az én kertemben most 6 kóbor macska terpeszkedik. Van amelyik úgy néz ki mint egy patkány. Nem egészségesek. Abszolút nem.

Nem csodálom hogy írtják őket, mert több van belőlük lassan mint a szúnyogokból.

Zavaróak, pofátlanok, nem használhatja az ember a saját kertjét.

A gazdi nem érti meg hogy ivartalanítani kéne.

Menhelyeken keresztül is van lehetőség kedvezményes ivartalanításra.

Kutyákkal is ugyanez, sétáltatni lusták, kiengedik őket az utcára szaladgálni. Nem mindenki örül, ha pl biciklizés közbe megkergeti egy nagy kutya.

Lehet hatni a gazdira érvekkel? Nem. Marad a "goromba bánásmód".

Buta, ész érveket meghallani nem akaró idióták a gazdik. Jobban bánnának az emberek az állatokkal, ha jobban szabályozva lenne az állattartás.

2023. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt teszem, hogy full minimális emberrel tartom a kapcsolaltot, már-már remete vagyok.
2023. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Engem is borzalmasan dühít és elszomorít ahogy az emberek nagy része a természettel (állatok, növények) bánik, de sajnos nem tudok mit tenni ellene. Ha én lennék a kormány, állatkínzásért, erdőirtásért és hasonlókért instant halálbüntetés járna. De mivel a kormányon is bűnözők vannak, így sok jót nem lehet várni. Annyit tudok tenni, hogy a magam részéről minden lehetséges módon védem, segítem az élővilágot: locsolom a kertet, ha látok az úton egy csigát, megállok és beteszem a bozótosba, etetem a madarakat és így tovább. Meg nem állok szóba olyanokkal akikről tudom hogy ártanak az élővilágnak.
2023. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy érdekes, de az állatok valahogy képesek lehetnek idomulni a társadalom hozzáállásához. Törökországban a közösség gondozza a kóbor kutyákat, macskákat. Mindenhol van nekik az utcán kaja, víz, házikók. És érdekes, az emberek nem üldözik őket, ők sem támadják az embereket. Nem koszosak, rendben vannak. Nálunk viszont valamiért nagyon nem müködik az együtt élés...
2023. júl. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!