Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más kapcsolatokban is jelen...

Más kapcsolatokban is jelen van az asszony hideg keze? Imadja a meleg hatamra vagy hasamra rakni

Figyelt kérdés

Kifejezetten utalom amikor hatulrol a csont hideg kezet a meleg (normalis homersekletu) hatamhoz rakja,vagy pl a hasmhoz vagy a derekamhoz. Az nem erdekel ha ruhan keresztul csinalja, de amikor a boromhoz er igy,az valam rohadt idegesito es rossz es kellemetlen es a tobbi.

Szoltam mar tobbszor is miatta,de maniakusan jon. Masik ilyen,hogy a hideg talpat rakja oda a takaro alatt ejszaka. Mit nem lehet ezen megerteni,hogy ez a masiknak rossz? Mas kapcsolatban is jelen van ez?



szept. 15. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Lehet halott a lelke.
szept. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ezzel szivatni a páromat, de már inkább csak úgy, hogy ijesztgetem vele, nem érek konkrétan hozzá, hanem direkt ilyen feltűnően nyúlok felé, hogy legyen ideje védekezni😃
szept. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a talpán hideg és szoktam vele néha macerálni a párom, de ő egyértelműen kinyilvánította a határokat és azt így sose lepem át.

Szerintem te is legyél egyértelműbb!

szept. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hideg a kezem, lábam, de mindig is utáltam mikor valaki számára vicces, hogy a másiknak kellemetlen, rossz érzést okoz. Főleg ha megkeri rá, hogy ne tegye. Ez még már tiszteletlenség is. Én biztos, hogy rakiabalnek hogy fejezze be ezt a baromságot mert nem lesz jó vége.
szept. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Buta kis nő lehet, nem sokat érsz neki. Napi tízszer jégkocka a pólója alá, aztán szoros ölelés. Minden nap. Ha szól, hogy ne, annál inkább.
szept. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Ahol a családfő képtelen meleg lakást biztosítani a családjának, ott előfordul...
szept. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

6, hú, de jól beszóltál, te vagy a f.szagyerek? :)

A hideg kezű-lábú embernek az elmúlt hetekben is hideg volt a keze, lába. Igazán fűthetett volna a kérdező a harminc fokos lakásban...

szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom neki meg jó, hogy végre kicsit felmelegszik. Szóval esetleg nézd innen, hogy te vagy a kájhája.
szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem hajlamos hideg lenni a kezem nőként, de ilyenkor igyekszem megmelegíteni, mielőtt a páromhoz érek vagy szólok előre.
szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!