Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig él még egy ilyen asszony?

Meddig él még egy ilyen asszony?

Figyelt kérdés

Két házzal odébb él tőlem. Három gyereke született, mindig csak otthon élt. Már nyugdíjas korú. Folyamatosan dohányzik, újabban már bottal jár. Eddig mondjuk oké is lenne, mert van ilyen ember és kész, de van egy piszok rossz szokása is. Mindenféle műanyag szemetet éget a kazánjában és ennek a mérdező füstjével telebüdösíti a lakókörnyezetét és így az enyémet is. Nem tudom nyitva tartani a házam ablakát, mert meg lehet fulladni a mérgező bűzétől. Feljelenteni nem akarom, mert a férjével nem szeretnék konfliktust.

Miért ennyire hülye ez az asszony?



jún. 2. 06:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Bizonyára nincs pénze tűzifára...Ha veszel neki,akkor talán azt égeti majd.
jún. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1 Van nekik, máskülönben megfagynának télen. Cigire, benzinre, gázolajra bőven van pénzük, nagyon is jómódban élnek. Szerintem az egyik gyerekük is hozzájuk hordta a munkahelyéről a veszélyes hulladék szemetüket, hogy ők égessék el. Fát max a koporsójához vennék.

Ezek a bunkó dohányosok, mint ez az asszony is, miből gondolják azt, hogy ami nem látszik és nem kézzel fogható, mint a mérgező gázok és a füst az nem "szemetelés", szennyezés? Amúgy annyira igényes a környezetére, virágok, fű leborotválva, stb és a kéményéből meg dől a kékes színű mocsok. Miért ennyire bunkó?

jún. 2. 07:09
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Ha ilyen picsogós nő lenne a szomszédom mint te, én is direkt ezt csinálnám, hadd puffogj.
jún. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3 Ezzel nem csak nekem van ám bajom. Miért véded ennyire? Te is egy ilyen büdösbogár vagy, szivi?
jún. 2. 07:26
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Szivi, én gázzal fűtök, mert a kényelmem többet ér, mint mindig figyelni mikor kell megrakni a tüzet, nem beszélve arról, hogy időigényes, koszos. Ugyan nem dohányzom, de nagyon leszállhatnál a cigisekről. Amúgymeg ha nem tetszik szólj nekik, vagy jelentsd be. Jaj azt nem lehet mert fosol a férjétől. Hmmm úgyhogy a gyakorira jöttél ventilálni, az segít.
jún. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Mesélj még, miket éget a kazánjában júniusban te ótvar kis kamugép.
jún. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az jutott már eszedbe, hogy beszélj vele? Vagy csak jobb itt gyakorin puffofni?

Felénk is vannak ilyen öregek, nekik mind1 mit tesznek rá nem ők szagolják. Szólva lett nekik NORMÁLISAN nem hepciáskodva és egyből megértették.

jún. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Amíg át nem settenkedsz hozzá, be nem tömöd a kéményét, hogy a füst visszamenjen, és meg nem fullad.
jún. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#6 A szemétégetése nem évszakfüggő, hanem amikor már sok összegyült neki, plusz még fázik is egy picit a s...e a rossz vérkeringése miatt, akkor egyből alágyújt a kazánjában. Jó neked, hogy nem ilyen helyen laksz, még akkor is, ha egyébként meg pont olyan is vagy, mint ezek.


Köszönöm szépen a válaszokat! Először lehet megpróbálom a kéményeset, mert a köztünk lévő szomszéddal igen jóban vagyok. Mondjuk ő sem százas, de legalább nem szennyez ennyire. A banyával csak utána próbálok beszélni, ha majd szökőévente kitolja a büdös bagós pofáját az utcára.

jún. 2. 09:10
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
cool story bro
jún. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!