Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még más fiatal lány 185...

Van még más fiatal lány 185 cm felett? Mikor nőttetek meg?

Figyelt kérdés
Hazafele láttam a buszon egy lányt, aki olyan 185 cm lehetett. Nagyjából homloknyival voltam magasabb a vállánál, akkor 155 cm voltam. Most pár hónappal később megint láttam azóta megnőttem 157 cm magasra, de mostmár a válláig is csak épphogy értem. Pár évvel lehetett idősebb nálam.

szept. 13. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt 185 cm magas gimis osztálytársam meg azért szoktam látni ekkora vagy akár magasabb nőket. Na nem mindennap meg sok köztük a külföldi, de azért összességében nem akkora kuriózum.
szept. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Nekem nincs ilyen magas lány osztálytársam, viszont évfolyamtársam igen.
szept. 14. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 180cm magas vagyok, talán 14 lehettem, amikor végleg ekkora lettem. Nagyon dicsérik a hosszú combom, meg a "modell alkatom", de ebben csak annyit látok, hogy mennyivel magasabb vagyok szinte az összes barátnőmnél, és jó sok pasinál is. Elég rossz érzés
szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Magas lánnyal kapcsolatos története van valakinek, ha esetleg ő maga nem is az?
szept. 15. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!