Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor beteg vagyok, miért...

Amikor beteg vagyok, miért kívánom jobban a társaságot?

Figyelt kérdés

Amikor meg nem vagyok beteg, egyedül jobban szeretek lenni, inkább elhúzódom. Miért van ez?

Előre is köszi a válaszokat!



szept. 12. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Biztos köze van ennek valamiféle ösztönhöz.


Például hogy a gyerekek miért félnek mindentől, miért vannak rémálmaik, egyedül miért nem szeretnek a sötétben maradni. Csupa ösztön, amit az állatvilágból hoztunk magunkkal. Akkor az a kisgyerek, aki félt a sötétben, félt éjszaka egyedül aludni, minden árnyékban szörnyet látott nagyobb eséllyel élt túl.


Talán ez is köthető ilyesmihez. A beteg ember nagyobb eséllyel él túl, ha társaságban van, vannak körülötte emberek. A vadonban ha lebetegedtél és egyedül maradtál az elég nagy kockázatnak számított.


Viszont érdekes hogy én nem figyeltem meg magamon ezt. Én kerülöm az embereket és szeretek egyedül maradni minden körülmények között, betegen is :D

szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondoskodásra vágysz, ami akkor jön ki.

Amikor nem vagy beteg, akkor peregnek a hétköznapok, van mit csinálnod, akkor annyira nem tűnik fel.

szept. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
szept. 12. 11:45
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
37%
2-esjó beszél. Van,aki ezért még meg is játssza a beteget.
szept. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!