Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez is rasszizmusnak számít?

Ez is rasszizmusnak számít?

Figyelt kérdés
Ha fehérként sokkal jobban tetszenek, és szimpatikusabbak nekem azok akiknek kreol a bőre, mint akik fehérek.

szept. 10. 23:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%
Ez preferencia, nem rasszizmus.
szept. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
18%
Igen,hisz azért tetszik mert máshogy nézki,a rasszjegyek miatt.
szept. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem rasszizmusnak nem számít az ha jobban tetszik egy másik nemzetiségű vagy kinézetű ember.. Szerintem a rasszistaság amikor gyűlölsz egy nemzetiséget és elítéled a bőre a színe miatt stb.. de ez csak saját vélemény 🙂
szept. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
79%

Nem, ez nem rasszizmus, hiszen a külső jegyek mellé nem rendel morális tartalmat, pusztán a vonzalma függ ezektől. A vonzalom pedig nagyrészt külső jegyekből ered.


Nem leszel az alacsony embereket gyűlölő személy, ha a magasak jönnek be. Ugyanígy nem leszel fajgyűlölő, ha a feketék/ázsiaiak/fehérek jönnek be.

szept. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
72%
Ez hogy jutott eszedbe. Gyönyörűek a barna bőrű lányok, mért lennél emiatt az.
szept. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
28%

Túlságosan a külsőt nézed. A lelket nézd.


Igaz, sajnos a gonoszság sokszor megjelenik az emberen.


De a lelket kell nézni.

szept. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
21%
Az ember lelke változtatható. Sokat kell imádkozni Istenhez, és akkor meggyógyul a lélek is. Higyjetek Istenben, és kövessétek Jézus Krisztus szavait.
szept. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
76%

A szexuális/romantikus vonzalomban nem létezik bigottság. Aki tetszik az tetszik, kész.

Nagyon csúszós lejtő ha a vonzalomból morális kérdést csinálunk.


Ez max akkor rasszizmus ha valami szexi, egzotikus fétisként kezeled a barna bőrű embereket.

szept. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
46%
Nem számít annak, csak simán rossz az izlésed.
szept. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
25%

A rasszizmus a színesebb az az a nem tiszta fehérbőrű emberek felé kinyilvánított gyűlölet. Neked pont az ellenkezője tetszik. Szerintem ez inkább dícséretes.

Én csak az ilyen c*gányok meg az ilyen keleti nép felé vagyok kételkedve. Lehetne rám mondani. De a fekete emberekkel, a négerekkel, az égvilágon semmi bajom sincs.

szept. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!