Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért annyira baj ha harminc...

Miért annyira baj ha harminc plusz évesen úgy akarok élni mint a fiatalok? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés

Egyetemista fiatalok életét szeretném élni tiszta szívemből.


Anno nekem a legtöbb minden sok okból kimsradt és a mindenen hogy pótolni.



Miért elítélendő, miért tekintik akár betegnek? Kis túlzással a szót.


Annyi embernek lehet én is nagyon szeretném.



szept. 8. 21:43
1 2
 11/19 Barnabas333 ***** válasza:
66%
Én 47évesen is imádok bulizni.
szept. 9. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Egyrészt mindenki úgy él ahogy akar, te is azt csinálsz amit akarsz. Utazgathatsz, bulizhatsz, berúghatsz, stb.

Ugyanakkor viszont 30 évesen azt várni a 20 évesektől hogy maguk közé valónak tekintsenek, az már nem oké.

De ha találsz más 30asokat akik hasonlóan akarnak élni, vagy egyedül is meg tudod csinálni azokat a dolgokat amiket akarsz, akkor hajrá!

szept. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%

Nem látok ebben semmi furát.

Szerintem az a fura, ha valakinek 30+osan annyi az életcélja, hogy dolgozzon és családja legyen, ennyiből álljon az élete.


Van pár ismerősöm, aki 50 évesen lett apa.

Hát, ez viszont már kérdéses, mert nem csak őt érinti.


Nincs gond, ha belátod, hogy nem neked való a család.

Csak később van, aki be akarja ezt pótolni, csak azért 50+osan már nem olyan buli egy kisgyerekkel.

szept. 9. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem egyik szakomon volt egy 40 éves csávó, másikon egy 68 éves. Nappali szak rendesen, minden órára bejártak. Bulikra is el lehet járni... nyilván a papóka az inkább csak az ilyen nappali programokra jött el, de ott volt, a csoport része. Szóval lehet, ha ez minden vágyad.
szept. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nincs vele, nyugodtan csináld, inkább még most éld ki magad, minthogy 50 évesen otthagyd az asszonyt/gyereket és 20 éves csajok utána szaladgálj.
szept. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
42%
Ha ez nem állandó lerészegedő bulizást jelent, akkor semmi gond. Én 35 éves vagyok és - családalapítás nélkül - az elmúlt 3 évben találtam magamnak új kihívásokat. Bár a bulizástól kissé elment a kedvem, de azonkívül pörgök folyamatosan.
szept. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
41%

Nekem 2 kérdésem lenne ezzel kapcsolatban.

1. Pontosan mi hiányzik, mit akarsz most megélni? Mert nem mindegy, hogy klubban táncolásról, utazásról, fesztiválra járásról pl., ami egyáltalán nem gáz, vagy egyetemi bulikban 18 éves részeg kiscsajokat akarsz felszedni 37 évesen, matarészegre iszod magad vmi suttyó klubban vagy épp arra vágysz, hogy tanulgass vmi egyetemen alibiből, és vki eltartson... mert utóbbi példák gázak és éretlenségről tanúskodnak.

2. Rá akarod-e a környezetedben vkire erőltetni ezt az életvitelt? Ha nem, az nem gond. Ha egy komoly kapcsolatban pl, ahol már megbeszéltétek, hogy pár éven belül összeköltözés, gyerek, úgy vagy vele, hogy "meggondoltam magam, bulizgatni akarok, és neked alkalmazkodnod kell hozzám, elhagynui meg ne hagyj el, mert kellesz", az szemétség.

szept. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
58%

17.

Ez nem 2 kérdés, hanem egy egész élet tömörített verziója, a te fantáziavilágodban. 😂

szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

szerintem olyan hülyén éreznéd magad hogy nem kellene többet gondolkoznod ezen :D Régen tizenévesként sokat gördeszkáztam, haverok stb... össze vissza vertük magunkat estünk keltünk, semmi gáz. 28 éves koromban hirtelen feljött bennem megint a dolog, kimentem a gördeszkaparkba ami tele volt tizenéves gyerekekkel, és egyszer elestem, nem lett semmi bajom felpattantam, de ahogy azok a kölykök néztek rám hogy "úr isten, elesett a bácsi :O" ... hát az qrvára gáz volt :D Mert amikor ők esnek kelnek az úgy rendben van, de amikor egy ilyen oda nem illő személy... azóta nem is mentem soha többet.


Te is így kilógnál a sorból, meg mikor majd megkapod az első "bocs, már van apám" beszólást egy lánytól , akkor legszívesebben a föld alá süllyednél :D


Ennyi volt öreg, törődj bele... ez már nem a te pályád. De hát végső soron te döntesz

szept. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!