Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiataloknál ezek szerint...

A fiataloknál ezek szerint soha nem lesz divat a használt ruha vásárlás?

Figyelt kérdés

Turkálóban igazi kincseket találni, olcsó áron

Amire a legbüszkébb vagyok, az egy elegáns felhajtott gallérú kötött kardigán.


Szerintem az sokkal menőbb, ha valaki olcsóbban vett drága ruhákat.

Oké, csináljanak azt amit akarnak, de én csak ajánlani tudom a turkálókat



szept. 7. 23:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
11%
Amíg apici adja a pénzt, addig nem. Na majd utána!!
szept. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem jobb ha nem népszerűek az ilyen helyek. Minél népszerűbbek, annál nehezebb igényes cuccokat találni ott. Pl amerikai fiatalokat látok néha a neten arról panaszkodni, hogy a jómódú emberek elkapkodják a jobb féle cuccokat a turkálóból, mert mostanában népszerű lett a thrifting.
szept. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%
Vinted nagyon népszerű a fiatalok körében.
szept. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
44%
Hát én jópárszor voltam mindenfélében, egyedül gyerekben találtam jó cuccot (háda), persze megvenni nem tudtam, mert méretben egyik sem volt jó
szept. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
86%
Gimis legjobb barátnőm már akkoriban rendszeresen járt turkálókba, mert ott talált olyan ruhákat, ami neki tetszett. Én is akárhányszor bemegyek egybe, mindig vannak bent jócskán korombeliek, tehát huszonévesek, meg fiatalabbak is. A környezettudatosság is fontos ennek a generációnak, pénztárcabarát is, illetve lassan már majdnem ott tartunk, hogy némelyik turkálóban minőségibb cuccokat lehet találni, mint némelyik nagyobb ruhaboltban.
szept. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Szolovjov ***** válasza:
74%
Még boltban is nehezen találok ruhát, nem még turkálóban. Magas vagyok és vékony.
szept. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagyok, és konkrétan hatalmas divatját éli a turizás.

Úgyhogy nem igazán értem a kérdést. Pontosabban ez nem is kérdés, látom, hogy csak ventillálni akartál, de még csak nem is igaz az állításod. :D

szept. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Már nem tudom, hogy melyik korosztályhoz tartozom a 29 életévemmel, de én sok fiatalt látok a turiban.

A ruhatáram nagy részét turiztam. A munkahelyemen főleg huszonévesek dolgoznak, sokszor kérdezik a lányok, hogy hol vettem, mert ők is akarnak egy ilyet. És egyébként értem a csalódottságot, nálam is nagyon gyakran előfordul, hogy találok valamit, ami nagyon tetszik, de nem a méretem, és itt nincs meg az az opció, hogy akkor leakasztom a mögötte lévőt, vagy megnézem online, hogy melyik üzletben van készleten az én méretem, hanem, ha nagy rám, akkor esetleg magamra varrom otthon, de ha kicsi, akkor nagyjából esélytelen.

Amúgy én sem értem, mire válaszoltam, nem hangzott el kérdés. Beszélgessünk a turizós tapasztalatainkról, talán?

szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!