Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiataloknál ezek szerint...

A fiataloknál ezek szerint soha nem lesz divat a használt ruha vásárlás?

Figyelt kérdés

Turkálóban igazi kincseket találni, olcsó áron

Amire a legbüszkébb vagyok, az egy elegáns felhajtott gallérú kötött kardigán.


Szerintem az sokkal menőbb, ha valaki olcsóbban vett drága ruhákat.

Oké, csináljanak azt amit akarnak, de én csak ajánlani tudom a turkálókat



szept. 7. 23:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
"ezek szerint"? Mi szerint? Nem írtál semmit.
szept. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

2#

Szerintem nem 2 szót kéne kiemelni a kérdésből

szept. 7. 23:52
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

2


Szerintem meg de, mert így semmi értelme a kérdésnek.

szept. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Miért ne lenne fiataloknál divat a ruhavásárlás?

Rendszeresen turizok, nagyon sokan dicsérik a ruháimat, sokkal többen mint mielőtt turiztam. Ha kérdezik soha nem hazudok arról, hogy honnét van, és emiatt negatív visszajelzést még soha nem kaptam, sőt!


A turizókat max azok nézik le, akik gazdagnak akarnak kinézni, de valójában nagyon nem azok.

szept. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

3# Azt hittem, mindenki zsigerből tudja, hogy mi számít menőnek a fiataloknál 🤷🏾‍♀️

De, hát az öregeknek ezt is magyarázni kell

szept. 8. 00:13
 6/18 anonim ***** válasza:
52%

Mi szerint? Én sem értem mire hivatkozol.


Régen is vettek ruhát a fiatalok turkálókban, ma is vesznek ugyanúgy.

Nem menő az, ha olcsón veszel drága ruhát :D mi ez az ovi, hogy te apád erősebb, vagy a te kardigánod olcsóbb? :D


A kérdésből az látszik, hogy te egy nagyon fiatal és butuska lányka lehetsz aki azt hiszi azért "menő", mert ő vesz használtan ruhát, míg mások szerinted nem.

Fel kell nőnöd idővel és majd visszatekintesz erre a buta kislányra, remélem tanulságos lesz.

szept. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

4#

Az a felfogás van náluk, hogy minek vegyék meg használtan, amikor a boltban is megvehetik

szept. 8. 00:17
 8/18 anonim ***** válasza:
14%
#5 barna kislány emote? Nincs több kérdésem, akkor már megvan az agyi szinted oka és a "menőzés" oka.
szept. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
1-esnek igaza van, ha így teszed fel a kérdést: "Ezek szerint...", akkor ki kellene fejtened, miért gondolod, hogy a fiatalok nem szeretnek használt ruhát vásárolni (olvastál, láttál valamit, ami alapján ezt gondolod). Ami egyébként nem igaz, egyre jobban pörög a használtruha-piac, fiatalok között is. Ők pl. nem csak anyagi okokból, de környezettudatosság miatt is keresik a használt ruhákat. Mindig lesz egy réteg, fiatal, nem fiatal, aki szerint ciki használt ruhát venni, de vannak akik meg imádnak turizni.
szept. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
9-es vagyok, 7-es: nem, nincs ez a felfogás "náluk", márcsak azért sem, mert a "fiatalok", nem egy nagy massza, van aki így, van aki úgy gondolkodik, de én sokat ismerek, akik szeretnek használt ruhákat venni, vagy nézz körül egy használtruha börzén, vásáron, rengeteg fiatal van. Nyilván van, aki húzza az orrát, meg olyan is, aki azért nem szeret turizni, mert "ömlesztve" van minden, méretek pl., de ezt így kijelenteni butaság.
szept. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!