Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnál egy olyan...

Mit gondolnál egy olyan emberről, aki felnőtt létére két egymás fölé rajzolt karikával írja a 8-ast?

Figyelt kérdés
Hivatalos levél alján a dátumozásban

szept. 3. 02:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%

Kapaszkodj meg, én szemeket is rajzolok neki meg mosolygós szájat. Ilyet még az elsősöknél sem láttam.


45/N

szept. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
58%

Nekem egyáltalán nincs semmilyen negatív érzésem ezzel az írásmóddal kapcsolatban. Meg sem fordul a fejemben az a gondolat, hogy ettől bárki is dedós vagy bármilyen negatív tulajdonsággal rendelkező lenne, pláne nem gondolom, hogy emiatt bárkit is le kellene degradálni, le kellene nézni. Egyáltalán nem társul negatív érzés ehhez az írásmódhoz a számomra. Ugyanolyan írásmódbeli változat, mint bármi más. Van aki a kis "i" vagy "ö", "ü" betűkre is kört vagy köröket rajzol pont helyett. Más meg a "n" betűt "u"-nak írja kézírással. Nekem pl. a nagy "M" betűm a kis "h"-hoz hasonlít. Miért lenne ettől bárki is dedós? Én nem értem.

Nekem a 8-as két körrel írva inkább azt sugallja, hogy az írója ki mer lépni a konvenciók, merev keretek közül, át meri lépni a szabályok határait, merész, újító, ugyanakkor játékos, bohókás, bohém, bolondos is egyben. Életvidám. Szereti az életet, a vidám dolgokat. (Nem vagyok grafológus, csak bennem ezt az érzetet kelti.)

Sajnálom, ha benned ettől olyan érzés alakul ki, hogy dedós az illető. Neki tulajdonképpen mindegy, hogy te mit érzel vele kapcsolatban, csak benned van ott ez a rossz érzés, neked nem mindegy, te érzed kényelmetlenül magad tőle.

A kézírások írásképeit én nagyon szeretem nézegetni, szerintem annyira szép, hogy ilyen változatos! :) Nekem a ronda írás is tetszik. Mindegyikben van valami szép. Mind máshogy szép. Viszont amitől én kellemetlenül, kényelmetlenül érzem magam, az sokkal inkább a borzasztó rossz helyesírás, mintsem az érdekes, furcsa vagy különleges íráskép, meg hogy ki hogyan írja a 8-ast.

szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

#12


Teljesen rámillik a jellemzés, amit azokról írtál, akik két körrel rajzolják a 8-ast. Merész, újító, játékos....

szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Akkor beletrafáltam. :) Legalábbis nálad.
szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

En meg talpat rajzolok az 1-esnek :)



40F incel

szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
26%
Pszichopata. Az ilyenek szokták a kést élével felfelé bepakolni a mosogatógépbe és hasonlók...
szept. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

16:


Az illető adóhivatali tisztviselő

szept. 4. 02:58
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Akkor spot-on. Oda csak azok mennek dolgozni.....



40F incel

szept. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
58%
Ez legyen a "legdedósabb", legnagyobb baj vkivel, hogy karikákból rajzolja a nyolcast...
szept. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Ha valaki arra képtelen, hogy megtanulja a 8-as rajzolását, ott sok más hasonló defektus is valószínűsíthető. Ez nálam az analfabétizmus határterülete.
szept. 6. 00:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!